2018 yılına yaklaştığımız bugünlerde mutfak dekorasyonlarında çeşitli  farklılıklar ortaya çıkmaktadır.  Özellikle mutfaklarda camın kullanılması giderek artmaktadır. Bu nedenle camın tercih edildiği mutfak dekorasyonları şu anda oldukça popülerdir.  Cam kullanımı mutfaklarda genel olarak tezgah ve tezgah ile mutfak dolapları arasında kullanılmaktadır. Ancak mutfak dolabı ile tezgah arasında cam kullanımı daha yaygın ve moderndir.


Mutfak dolabı ile tezgah arasında kullanılan camlarda görsellik ön plandadır. Bu alanda genellikle desenli cam modellerine yer verilmektedir. Bu camlarda çoğunlukla çiçek, mutfak araç gereçleri, besinler  ve balık, kuş gibi hayvanların figürleri bulunmaktadır. Sizlerde bu trende uyup mutfak dolabı ile tezgah arasında bölüme desenli cam modeli seçebilirsiniz. Cam modeli seçerken sade modellere de yönelebilirsiniz. Desenli modelleri daha çok beğendiyseniz mutfağınızın ve mutfak fayanslarınızın rengine, modeline uyumlu bir model seçmelisiniz. Bunun dışında üç boyutlu cam panellerde bulunmaktadır. Gerçekten çok şık ve hoş görünmektedir.

Bunun yanı sıra mutfaklarda camın kullanım alanlarından birisi de tezgahlardır. Bildiğiniz üzere birçok tezgah türü bulunmaktadır. Özellikle mermer ve granit tezgah modellerinden sonra cam tezgahlarda kendisine mutfaklarda yer bulmaktadır. Oldukça trend olan cam tezgahlar 2018 yılına da damgasını vuracak gibi görünmektedir.  Cam tezgah modelinin bu denli popüler olmasındaki sebep ise sağlıklı olmasıdır. Bilirsiniz ki cam diğer ürünlere göre daha sağlıklı bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla mutfak gibi yemeklerin hazırlandığı, yenildiği gibi odalarda hijyen çok önemli rol oynamaktadır. Tezgahlarında temiz ve sağlıklı olması gerekmektedir. Cam tezgahlarda besinlerimiz daha temiz durmaktadır. Bakteri ve mikroplardan uzak bir tezgah için sizlerde cam tezgahları tercih etmelisiniz.

Cam tezgahlar diğer tezgah türleri ile hemen hemen aynı fiyata sahiptir. Hatta daha ucuz olduğu da söylenmektedir. Son olarak cam tezgah ve cam panellerinin her rengi bulunmaktadır. Dilediğiniz rengi seçip mutfak dekorasyonlarınıza uygulayabilirsiniz.

2018-cam-paneller

2018-cam-tezgahlar

2018-cam-tezgah-modelleri

cam-paneller

cam-panel-modelleri

cam-tezgahlar

cam-tezgah-modeli

cam-tezgah-modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ