2018 yılına birçok ünlü mobilya markası ürünlerini hazırlamaktadır. 2018 yılına damga vuracak markalardan birisi de Milano mobilyadır. Milano mobilya diğer markalara nazaran daha az duyulsa da 2018 yılında en çok tercih edilen markalardan birisi olabilir. Bugün sizlerde 2018 yılında adından sıklıkla söz ettirecek olan Milano mobilyanın oturma gruplarını inceleyeceğiz.


Milano mobilyanın oturma gruplarını incelediğimizde ilk olarak karşımıza çıkan özelliği oldukça konforlu ve rahat bir yapısı bulunmasıdır. Bu markaya ait tüm oturma grubu modellerinde konfor seviyesinin çok yüksek olmasının sebebi kaliteli süngerler kullanılmasıdır. Bu süngerler sayesinde insanlar eşi benzeri olmayan bir rahata erişmektedir. Ayrıca oturma grubunda yer alan koltukların oturma bölümleri olabildiğince geniş ve büyük tutulmuştur. Bu özelliği sayesinde koltuklarda istediğiniz gibi dinlenebilme şansını elde edeceksiniz. Salon gibi odalarda televizyon keyfiniz Milano mobilya oturma grupları sayesinde daha da keyifli hale gelecektir.

Milano mobilyanın oturma gruplarını incelediğimizde birçok dekorasyon tarzına uygun modellerin bulunduğunu görmekteyiz. Klasik, vintage  ve country başta olmak üzere hemen hemen tüm tarza uygun modeller bulunmaktadır. Avangard ve chester tarzlarındaki koltuk takımları oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. Bunun yanı sıra Milano mobilyanın koltuk takımlarının birçok farklı renk ve modeli bulunmaktadır. En çok göze çarpan renkler arasında siyah ve beyaz bulunmaktadır. Bu renklerin dışında ise krem, kırmızı, pembe, gri, mor ve petrol yeşili gibi renkler bulunmaktadır. Renk seçeneğinin yanı sıra kumaş olarak farklı modelleri vardır. Sırf deri modellerinin bulunduğu gibi desenli modelleri de mevcuttur. Fiyat olarak da oldukça uygun olan Milano mobilyanın oturma gruplarını sizlerde mutlaka salonlarınızda kullanmalısınız.

2018 yılında Milano mobilya en trend ve popüler olacak olan oturma grupları ise şöyledir;

  • Hero

milano-hero-oturma-grubu

  • Jest

milano-jest-oturma-grubu

  • Nopilis

milano-nobilis-oturma-grubu

  • Typer

milano-typer-oturma-grubu

  • Riva

milano-riva-oturma-grubu

  • Manhattan

milano-manhattan-oturma-grubu

  • Diva

milano-diva-oturma-grubu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ