Ev dekorasyonlarını incelediğimiz sitemizde bugün değineceğimiz konu ise mutfak dekorasyonlarıdır. Bildiğiniz üzere artık hazır mutfaklar oldukça moda ve popülerdir. Ülkemizde de birçok ünlü marka hazır mutfakları üretmektedir. Bu markalardan birisi de kuşkusuz Lineadecor’dur. Birçok ev hanımının bildiği ve beğendiği bir marka olan Lineadecor 2018 yılında adından sıklıkla söz ettirecek gibi duruyor. Uzun yıllar ülkemizde hizmet veren Lineadecor’un mutfak dekorasyonu için hazırlamış olduğu birçok hazır mutfak tipi bulunmaktadır. Gelin şimdi bu mutfak modellerini kısaca inceleyip genel olarak değerlendirelim.


Genel olarak incelediğimizde Lineadecor markasında model çeşitliliği oldukça fazladır. Yaklaşık 20 adet farklı mutfak modeli bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Lineadecor’a ait olan mutfak modellerinde renk seçeneği ve yelpazesi de oldukça geniştir. Hemen hemen her modelin en az beşten fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde tüm mutfak dekorasyonlarına uyum sağlayabilecek mutfak modelleri bulunmaktadır.

Lineadecor mutfak modellerinde ada tipi mutfak modelleri de bulunmaktadır. Ülkemizde de kendisine yer bulan ada tipi mutfak modelleri beğenilen modellerden birisidir. Ayrıca genellikle L tipi tercih edilen mutfak tezgahları geniş ve büyük tutularak biz kadınların rahat etmesi amaçlanmıştır. Lineadecor hazır mutfak modellerinde dolaplar, ada tezgahlar, oda rengi, mutfak masası gibi ürünlerin model ve rengi birbiri ile uyumludur. Bu uyum oldukça hoş bir görünüme imza atarken göz kamaştırmaktadır. Siyah gibi koyu tonların tercih edildiği modeller olduğu gibi, komple beyaz mutfak dekorasyonları altın sarısı ve krom rengi ile birlikte kullanılmıştır. Ayrıca mutfak gibi enerji harcanılan bir yerde sarı gibi  canlı ve enerji verecek renklerin kullanımı da mevcuttur.

Son zamanlarda oldukça popüler  ve mutfak dekorasyonlarında sıklıkla konuşulan ahşaplar Lineadecor’un mutfak modellerinde de yer almaktadır. Lineadecor markasına ait en çok beğenilip tercih edilen modeller ise şöyledir;

  • Neo

lineadecor-neo-mutfak-modeli

  • Luce

lineadecor-luce-mutfak-modeli

  • Dora

lineadecor-dora-mutfak-modeli

  • Mia

lineadecor-mia-mutfak-modeli

  • Arya

lineadecor-arya-mutfak-modeli

  • Axis

lineadecor-axis-mutfak-modeli

  • Talia

lineadecor-talia-mutfak-modeli

  • Esca

lineadecor-esca-mutfak-modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ