Ev dekorasyonları için ülkemizde birçok ünlü markalar bulunmaktadır. Bu markalardan birisi de Kelebek mobilyadır. Kelebek mobilyanın ev içindeki odalar için birçok eşya bulunduğu gibi bu eşyalar şık ve modern yapısı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu nedenle 2018 yılına Kelebek mobilya markası oldukça iddialı bir şekilde girmektedir.


Kelebek mobilyanın 2018 yılında iddialı koleksiyonlarından birisi de yemek odalarıdır. Yemek odaları modellerinin gayet şık ve oda dekorasyonlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Birçok yemek odası bulunan Kelebek mobilyanın en şık yemek odası modelleri ise şöyledir;

  • Quenn yemek odası takımı inceleyeceğimiz ilk modeldir. Bu modelin iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ahşap ve koyu renk seçeneği bulunan bu yemek odası takımı odanıza daha çok Retro bir hava katacaktır. Rengi sayesinde birçok oda dekorasyonuna uyum sağlayabilecek kapasite de olan bu modelin fiyatı 4290 TL’dir.
  • İkinci model Bulia adını taşımaktadır. Bu modelde genel olarak beyaz renk hakimdir. Bu model de vitrin, konsol, masa ve lambader bulunmaktadır. 6 kişilik bir yemek takımı olan bu modeldeki sandalyelerin renkleri farklılık gösterebilmektedir. Fiyatı 6850 TL’dir.
  • Üçüncü modelin adı ise Sylva’dır. Sylva yemek odası takımında ceviz rengi hakimdir. Ve bu yemek odası takımında geniş ve yüksek ayaklıklara yer verilmiştir. Doğal görünümü ile dikkatleri üzerine çeken bu takım odaya doğallık katacaktır. Fiyatı 3955 TL’dir.
  • Son olarak inceleyeceğimiz Kelebek yemek odası modelinin adı Tactus’tür. Tactus yemek odası modeli oldukça lüks ve şatafatlı bir görünüme sahiptir. Bu yemek odasında krem, ceviz ve siyah renkleri bir arada kullanılarak mükemmel bir uyum yakalanmıştır. Bu takımın fiyatı 4215 TL’dir.

1- Bulia yemek odası konsolu

bulia-yemek-odasi-konsolu

2- Kelebek melotis yemek odası

kelebek-melotis-yemek-odasi-konsolu

3- Kelebek monem yemek odası

kelebek-monema-yemek-odasi

4- Kelebek queen yemek odası

kelebek-quenn-yemek-odasi

5-kelebek-sylva-yemek-odasi

kelebek-sylva-yemek-odasi

6-kelebek-tactus-yemek-odasi

kelebek-tactus-yemek-odasi

7-kelebek-yemek-odalari

kelebek-yemek-odalari

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ