Dekor Style

IKEA Bahçe Mobilyaları ve Bahçe Süsleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

2018 ikea bahçe mobilyaları ve bahçe süslerini siz değerli okurlarımız için araştırdık galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu senede bahçe mobilyaları değiştirmek isterseniz tam sırası;

Tüm Dekorstyle okurlarına merhaba, Daha öncede bir çok makalede bahçe dekorundan bahsetmiştim. Bu defa bahçelerimize yeni bir şeyler katacak dekoratif parçalar ile karşınızdayız. Bahçe mobilyaları! Herkes bilir ki bahçe mobilyaları yazları aklımıza gelir fakat kış bahçelerimize koyacağımız dekoratif bahçe mobilyaları ve süsleri ile yazı kışında kış bahçemizde yaşayabiliriz.

Ev dekorasyonları kadar bahçe dekorasyonları da artık günümüzde giderek önem kazanmaya başlamıştır. Bahçelerimizi her mevsim kullansakta yaz mevsiminin gelmesiyle bahçelerimizde daha çok vakit geçirmekteyiz. Akşam serinliğinde bahçelerimizde hem dinleniriz hem de sevdiklerimizde hoş sohbetler gerçekleştiririz. İkea sadece ev dekorasyonlarında değil bahçe dekorasyonunda kullanılacak mobilyalar tasarlamaktadır. Bahçelerimiz yukarıda da bahsettiğmiz üzere hem dinlenme alanı hem de misafirlerimizi  ağırladığımız bir yer olmasından dolayı mobilya grubu seçimi çok önemlidir. Tercih edeceğiniz mobilya grubu hem bahçe dekorasyonunuza uygun olmalı hem de konfor açısından iyi bir kalitede olmalıdır. Bahçelerde kullanılan mobilyaların renkleri genellikle kahverengi veya beyaz olmaktadır. Ayrıca bahçelerinizde kullanacağınız mobilyaların misafir ağırlamaya yetecek kapasite de olmasına özen gösteriniz. Bahçe mobilyaları gibi bahçe süsleri de bahçe dizaynında öenmli bir rol oynamaktadır. Bahçe dizaynınız da perdeler,çiçekler,hamaklar,heykeller gibi birçok farklıl aksesuar kullanarak şık bir bahçe dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Şimdi gelin sizlerle beraber İkea’nın bahçe dekorasyonları için tasarlamış olduğu 2018 yılı mobilya grupları ve süslerini fotoğraflarla inceleyelim.

2018 IKEA Bahçe Mobilyaları ve Bahçe Süsleri Galerisi;

ikea-askholmen-katlanabilir-masa-ve-sandalyesi

Askholmen katlanabilir masa ve sandalye:
Küçük bir balkonunuz mu var. Artık dert değil İkea ‘ın 2017 askholmen serisi size küçük balkonlarınız da ve mekanlarınız da esneklik sağlar. Balkonda isteğinize göre saksı standları ve tırmanan bitkiler ile bahçe çiti ile dekorasyon yaparak evlerimiz de mini bir doğal bahçe yapabiliriz.

2017 Bahçe Dekorasyonu

2018 Bahçe Dekorasyonu


Mesela bahçemize bir şezlong koysak. Ikea da bu sene güzel ve parlak modeller var. 2018 yılı ile Ikea bahçe mobilyaları ve süsleri ile pek çok dekoratif parça kataloglara şimdiden eklendi.

2017 Bahçe Dekorasyonu

2018 Bahçe Dekorasyonu

Değişik tarzda modeller ve çeşitleri ile müşteri kitlesinin beklentisini en iyi şekilde karşılayan Ikea, 2018 da bahçe mobilyası alanında da çok iyi bir çıkış trendi yakaladı.

2017 Bahçe Dekorasyonu

2018 Bahçe Dekorasyonu

Beyler ve bayanlar tarafından yaz aylarında en çok seçilen markaların en başında gelir ikea, bu alanda bahçe mobilyası satarak alıcılarının yüzlerini güldürdü.

2017 IKEA Bahçe Mobilyaları

2018 IKEA Bahçe Mobilyaları

İkea da en çok satın alınan türleri sıralarsak bahçe masaları ve sandalyeleri, ikea bahçe masa takımları ve oturma grupları, şezlonglar, çardaklar gibi tarz bir çok bahçe mobilya ve süs ürünleri bulunuyor.

2017 IKEA Bahçe Mobilyaları

2018 IKEA Bahçe Mobilyaları


Ikea nın fiyatları modellerine göre değişiklik gösteriyor kredi kartlarına yapılan uygun ödeme şartları ile bizleri memnun ediyor. Eğer bir ikea mağazasına gidecek vaktiniz yok ise ve bahçemize mobilya ve süs tarzı bir şeyler arıyorsak mutlaka galerimize bir göz atmanızı öneriyorum.

2017 IKEA Bahçe Mobilyaları

2018 IKEA Bahçe Mobilyaları

2017 IKEA Bahçe Mobilyaları ve Bahçe Süsleri

2018 IKEA Bahçe Mobilyaları ve Bahçe Süsleri

Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere artık havalar iyice ısınmaya başladı. İlkbahar mevsiminin ılık sıcaklığı ve serinliğini yaşadığımız günlerde insanlar artık evlerde vakit geçirmektense dışarda vakit geçirmektedir. Avmlerde, kafelerde,parklarda insanlar vakit geçirirken bazı insanlarda evlerinin bahçelerinde sıklıkla vakit geçirmektedir. Yaz aylarında bahçe ve balkonlarda daha sıklıkla vakit geçirilmektedir. Bu nedenle bu sıralar bahçe dekorasyonlarına daha çok önem verilmektedir.

Bahçe dekorasyonlarını düzenlerken ilk olarak bahçelerimizde kullanacağımız oturma gruplarına dikkat etmelisiniz. Bahçelerde dinlenirken oturma gruplarının konforlu ve şık bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Oturma grubunun konforlu olması daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Bahçe dekorasyonlarında kullanacağınız eşyaların rengi konusunda beyaz rengi ilk olarak tercih edebilirsiniz. Bunun yanısıra canlı ve pastel renklere yer vererek bahçe ve balkonlarınızı daha neşeli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle bahçelere en uygun renk olarak yeşil ve kahverengi renkleri tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında havanın sıcak olmasından dolatı bahçe ve balkonlarınızda çeşili gölgeliklere yer vermelisiniz. 2017 yılının bahçe dekorasyonlarında ahşap eşyalar daha çok revaçta olacaktır. Bahçelerinizde ayrıca bol bol aksesuar kullanabilirsiniz. Aksesuarlar bahçelerinizi daha modern ve şirin bir hale getirecektir. Özellikle küçük  ve hayvan figürlerine sahip heykelcikleri kullanabilirsiniz.

2018 yılında birbirinden ünlü markalar bahçe dekorasyonu için mobilya ve süsler tasarlamaktadırlar. Bu markalardan biriside İkeadır. İkea şık ve modern bahçe mobilyaları,süsleri tasarlamıştır. Geniş model ve renk yelpazesine sahip olan İkea bahçe mobilyaları ve süslerini mutlaka bahçelerinizde kullanmalısınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ