Enza home markasına ait 5 adet mutfak masası modeli bulunmaktadır. Bu mutfak masası modellerinden inceleyeceğimiz ilk modelin adı Daisy’dir. Daisy mutfak masası modeli 4 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Bu modelde masa şekli yuvarlak olarak tercih edilmiştir. Ayrıca modelde genel olarah ahşap ve siyah renkleri kullanılmıştır. Mutfak masası ve sandalyenin ayak bölümlerinde metal siyaha yer verilmiştir. Mutfak masasının yüksekliği 738 cm, genişliği ise 1198 cm’dir. Dört kişilik bu mutfak masası modelinin fiyatı ise 1765 TL’dir.


enza-home-daisy-mutfak-masasi-1765tl

Enza Home markalı bir diğer mutfak masası modelinin adı ise Oliva’dır. Oliva mutfak masası modelinde kahverengi ve beyaz renklerinin bir arada kullanıldığını görmekteyiz. Beyaz renk mutfağınıza ferahlık katacaktır. Ayrıca masa üzerinde bazı desenler bulunmaktadır. Şık ve modern görünümü ile dikkatleri üzerine çeken Oliva mutfak masası modeli hemen hemen tüm mutfak dekorasyonlarına uyum sağlayacak özelliktedir. Bu modelin fiyatı ise 1712 TL’dir.

enza-home-oliva-mutfak-masasi-1712tl

İnceleyeceğimiz üçüncü model de Riva adını taşımaktadır. Genel olarak incelediğimizde sade bir tasarımı bulunan Riva adlı mutfak masası modelinde krem ve beyaz renkleri hakimdir. Bu renkler birbirine yakın tonlar olması dolayısıyla mükemmel bir uyum yakalamışlardır. Ahşap ayakların kullanılmış olduğu Riva mutfak masası 6 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Bu mutfak masası modelinin fiyatı ise 1730 TL’dir.

enza-home-riva-mutfak-masasi-1730tl

Bir diğer mutfak masası modelinin adı Tracy’dir. Tracy mutfak masası klasik bir mutfak masası özelliklerine sahip olduğu gibi klas bir görünümü bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Tracy mutfak masası dayanıklı yapısı ile de ön plana çıkmaktadır. Mutfak masasının genişliği  1380 cm, yüksekliği ise 776 cm’dir. Fiyatı 1667 TL olan bu mutfak masası modeli özel bir tasarıma sahiptir.

enza-home-tracy-mutfak-masasi-1667tl

Enza Home’un beşinci ve son mutfak masası modelinin adı ise Swing’dir. Swing mutfak masası 6 kişiliktir. Ayrıca modern görünümü ile dikkatleri çeken takımın sandalyeleri konforlu yapısı çok beğenilmektedir. Kolay bir şekilde temizlenebilen, kiri az gösteren mutfak masası en çok tercih edilenler arasında yer alırken, fiyatı ise  3592 TL’ dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ