Dekorasyon dünyasında bazı ürünler vardır ki yıllar geçse de popülerliğini kaybetmez aksine giderek trend seviyesini arttırır. Bahsettiğimiz gibi popülerliği kaybetmeyen ve yıllar geçtikçe trend seviyesini arttıran ürünlerden birisi de Chester koltuk takımıdır. Chester koltuk takımı yıllar öncesi ortaya çıkan bir ürün olmakla birlikte günümüzde kadar ulaşan nadir modellerden birisidir.


Chester koltuk takımlarına günümüzde hem ev dekorasyonlarında hemde ofis dekorasyonlarında oldukça sık bir rast gelmekteyiz.  Hem ev hem de ofis dekorasyonuna uyum sağlayan Chester koltuk takımları ev dekorasyonlarında kullanıldığı zaman odaya daha lüks ve şatafatlı bir hava katmaktadır. Ve Chester koltuk takımlarının oldukça farklı model e renkleri mevcuttur. Ofis dekorasyonlarında genellikle deri modelleri tercih edilirken ev dekorasyonlarında ise kumaş Chester koltuk takımlarına yer verilir.

Chester koltuk takımı modellerinde kapitone kumaş ve dikiş tekniği kullanılmıştır. Bu teknikle koltuk takımlarının kumaşlarında süslemeler yapılmaktadır. Chester koltuk takımında bu süslemeler mevcut ve zımbalama tekniği de kullanılmıştır.

Chester koltuk takımları yıllardır popüler olmakla beraber son zamanda giderek trend haline geleren ön plana çıkmaya başlamıştır. Chester koltuk takımının bu kadar ön plana çıkmasının nedenlerinden birisi de oldukça konforlu ve rahat bir yapıya sahip olmasıdır. Chester koltuk takımı geniş bir oturma haznesine sahip olmakla birlikte insan sağlığını rahatlatan kalite de süngerler kullanılmıştır.

Chester koltuk takımlarının birçok renk ve modeli bulunmaktadır. Özellikle siyah, bordo gibi renkler en çok tercih edilen Chester koltuk takımı rengidir. Bunun yanı sıra desenli Chester koltuk takımları da mevcuttur. Salon dekorasyonu, perde ve halının renk ve modeline uyumlu bir model seçmeye özen göstermelisiniz.

Chester koltuk takımlarının her bütçeye uygun bir modeli bulunmaktadır. 3000 TL ile başlayan  fiyatlar 12000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

2018-chester-koltuk

2018-chester-koltuk-takimi

2018-chester-koltuk-takimlari

chester-koltuk-takimi

chester-koltuk-takimi-modelleri

chester-koltuk-takimlari

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ