Dekor Style

Bernardo Yemek Takımı Fiyatları

Bernardo markasına ait inceleyeceğimiz ilk yemek takımı modelinin adı Emily’dir. Emily yemek takımı 70 parçadan oluşmaktadır.  Bu yemek takımında beyaz üzeri açık pembe ve gri pul ve işlemeler bulunmaktadır. Bu takımını fiyatı ise 3499 TL’dir.

bernardo-emily-yemek-takimi-2018

Bernardo’nun yemek takımlarından birisi de Renaissance’dir.  Bu yemek takımı 12 adet servis tabağı, 12 adet çukur tabağı, 12 adet tatlı tabağı,  12 adet komposto kasesi, 12 adet  çay fincanı ve tabağının yanı sıra biberlik, tuzluk, kayık tabak olmak üzere 84 parçadan oluşmaktadır. Bu takımını komple fiyatı ise 1999 TL’dir. Bu yemek takımının üzerinde mor ve pembe renklerde çiçek figürleri yer almaktadır.

bernardo-renaissance-yemek-takimi-1999tl

Bernardo’nun  2018 yılı yemek takımlarından birisi de Spring’dir. Spring yemek takımı 68 parçalık bir kapasiteye sahiptir. Bu yemek takımında yer alan servis tabağı kare şekline sahipken, çiçek ve kelebek desenleri bulunmaktadır. Fiyatı 2899 TL’dir.

bernardo-spring-yemek-takimi-2899tl

Bernardo yemek takımları dayanıklı yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Bu yemek takımı modelleri çizilmelere karşı dayanıklı iken, sürekli kullanılıp yıkanmasından ötürü oluşabilecek renk solmalarına karşı da dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir  İkea Yeni Moda Modern Genç Odası Modelleri

Bernardo’nun 82 parçalık Hopes adlı farklı bir yemek takımı modeli de bulunmaktadır. Hopes adlı yemek takımında beyaz gri renkler kullanılırken, gri renkli yuvarlak desenler bu takımda yer alan ürünlerde bulunmaktadır. Bu takımın fiyatı 1599 TL’dir.


bernardo-hopes-yemek-takimi-1599tl

Bir diğer yemek takımının adı ise Neria’dır. Neria yemek takımı modelindeki tüm ürünlerde pembe renk hakimdir. Sade bir tasarımı bulunan bu takımda desenler bulunmamaktadır. Bu model 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak, 6 adet pasta tabağı ve 6 adet kaseden oluşmaktadır. Oldukça ideal bir fiyatı bulunmaktadır. Fiyatı  149 TL’dir.

bernardo-neria-yemek-takimi-149tl

Son olarak ise inceleyeceğimiz modelin adı ise Flowerly’dir. Bu takımın fiyatı 2499 TL’dir. 68 parçadan oluşan takımdaki ürünlerin üzerinde çeşitli çiçek desenleri bulunmaktadır. Hemen hemen her sofraya uyum sağlayacak özelliklere sahiptir.

bernardo-flowery-yemek-takimi-2499tl

Golden yemek takımı modeli ise 82 parçadan oluşmaktadır. Bu takımda beyaz ve altın sarısı renkleri bir arada kullanılmıştır. Şık ve modern bir görünümü bulunmaktadır. Fiyatı ise 1599  TL’dir.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ