Banyolar evimizde fiziksel ve ruhen dinlenme gerçekleştirdiğimiz odaların başında gelmektedir. Her oda dekorasyonunda etkili olan unsurlar olduğu gibi banyo dekorasyonlarında etkili olan birçok unsur bulunmaktadır.  Banyo dekorasyonlarında etkili olan unsurlardan birisi ise lavabolardır. Doğru bir lavabo modeli seçimi ile normal olan banyolarınız eskisinden daha şık ve modern bir görünüme kavuşacaktır.


Lavabo modeli seçerken banyolarınız boyutu oldukça önemli bir konudur.  Banyolarınızın boyutuna göre lavabo modeli seçmelisiniz. Banyolarınız genel olarak küçük boyutlara sahipse daha ideal ebatlarda lavabo modeli seçerken, büyük boyutlu banyolarda ise daha büyük ve geniş lavabo modellerine yönelebilirsiniz. Son yıllarda banyo dekorasyonlarında çift lavabo modeli oldukça popüler hala gelmiştir. Çift lavabolar ülkemizde ve diğer ülkelerdeki evlerde genel olarak büyük boyutlu banyo dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Sizlerde büyük boyutlu banyolara sahipseniz çift lavaboları kullanabilirsiniz. Oldukça şık görünümü ile dikkatleri üzerine çeken çift lavabolar 2018 yılında da ön planda kalmaya devam edecektir.

Lavabo modeli seçerken dikkat etmeniz gereken bir önemli nokta da lavabonun rengidir. Günümüzde birçok farklı tonda lavabo rengi bulunmaktadır. Ancak en çok tercih edilen lavabo renkleri ise açık renkli olanlardır. Açık renk lavabolar daha ferah bir hava katacaktır banyonuza. Özellikle banyolarınız küçük ise açık renkli ve parlak yüzeyi olan lavabo modellerine yönelmelisiniz. Parlak yüzeyler yansıma özelliği sayesinde odayı daha geniş ve büyük gösterme özelliğine sahiptir.  Banyo dekorasyonlarında yer alan lavabolarda tercih edilen diğer renkler ise bej, siyah ve lacivert gibi renklerdir.

2018-banyo-lavabolari

2018-banyo-lavabo-modelleri

banyo-icin-lavabolar

banyo-lavabolari

banyo-lavabo-modeli

banyo-lavabo-modeli-2018

banyo-lavabo-modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ