Evlerimizde kendimizi dinlendirdiğimiz odalardan birisi de banyolarımızdır. Banyolarımız gerek mental olarak gerekse fiziksel olarak rahatladığımız bir yerdir. Fiziksel ve mental olarak rahatlamamıza yardımcı olacak en önemli unsur ise doğru bir banyo dekorasyonudur. Evlerimizde hemen hemen hergün kullandığımız banyolarımız için birçok farklı dekorasyon modeli bulunmaktadır.


2018 Banyo Dekorları

2018 Banyo Dekorları

Banyolarınızı doğru bir dekorasyon ile düzenlemek istiyorsanız ilk olarak banyonuzun rengine karar vermelisiniz. Dinlenme alanı olduğundan dolayı banyolarda açık ve ferah renklere yer vermelisiniz. Bu renkler ise beyaz,krem,gri veya mavi tonlarıdır. Bununla birlikte canlı ve pastel renklerde banyolarda son günlerin favorisi haline gelmiştir. Daha sonraki süreçte ise banyonuzda küvet kullanmak istiyorsanız banyonuzun boyutlarına uygun bir küvet modeline yöneliniz.

2018 Trend Banyo Dekorasyonları

2018 Trend Banyo Dekorasyonları

Küvet modeli seçerken rahat olmasına özen gösteriniz. Son zamanlara retro küvet modelleri oldukça ön plana çıkmış durumdadır. Banyolarınızda duşakabin kullanmayı seviyorsanız camı kaliteli bir duşakabin modeli seçiniz. Dayanıklı ve geniş bir duşakabinle banyonuz oldukça şık bir görünüme sahip olacaktır. Banyo dekorasyonunuzda lavabo seçimi de oldukça önemlidir. Banyonuz genişse çift lavabo modellerinden birisini tercih etmenizi önermekteyiz.

2018 Banyo Dizaynları

2018 Banyo Dizaynları

Banyolarınızda birçok aksesuar kullanabilirsiniz. Kullanacağınız aksesuarlarla banyonuzu daha sevimli bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte banyo dolaplarınızı doğru kullanarak ortalıkta gereksiz eşya bulundurmayınız. Böylece banyo dekorasyonunuz daha ferah bir görünüme kavuşacaktır. Son olarak ise banyolarınız da seçeceğiniz fayans modellerine özen gösteriniz. Fayans modelleriniz banyonuzun ana rengine uyumlu olmalıdır. Büyük fayans modelleri banyonuzu daha geniş gösterecektir.

2018 Banyo Modeli

2018 Banyo Modeli

2018 Pratik Banyo Dekorasyonu

2018 Pratik Banyo Dekorasyonu

Küçük Banyo Dekorasyonu 2018

Küçük Banyo Dekorasyonu 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ