Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 Trendi Banyo Dizaynları ve Dekorasyonları Nasıl Yapılır? Küçük ve Normal Banyo Örnek Modelleri Editör Fikirleri ile Birlikte Makalemizde!


Ev dekorasyonlarında önemli odalardan birisi de banyolarımızdır. Ancak insanlar öncelik olarak yatak odası ve salonları ilk sırada tutmaktadır. Bu nedenle banyo dekorasyonu daha arka planda tutulmaktadır. Oysa ki banyolarımız en az salon ve yatak odaları kadar önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü banyolarımız tıpkı yatak odalarımız gibi dinlendiğimiz ve sakinleştiğim-iz bir odadır. Siz farkınızı ortaya koyarak banyo dekorasyonlarınıza önem veriniz.

Banyo dekorasyonlarınıza başlamadan önce bazı hususlara dikkat ediniz. Bildiğiniz üzere dekorasyon stil ve tarzları bulunmaktadır. Bunların değişik isimleri vardır. İşte country , lounge , bohem veyahutta retro gibi. İlk önce banyolarınızda hangi dekorasyon stilini uygulayacağınıza karar veriniz. Ve ona göre hareket ediniz.

Daha sonra banyolarınız da hangi renkleri kullanacağınıza karar veriniz. Banyo dekorasyonlarında istediğiniz her renge yer verebilirsiniz. Ancak daha sakinleştirici bir özelliğe sahip banyonuz olsun diliyorsanız sade ve açık renklere yer veriniz. Ayrıca banyo dekorasyonlarında pastel renklere yer vererek rengarenk ve cıvıl cıvıl bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Banyo dekorasyonlarında şık ve modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız önem vermeniz gereken konulardan birisi ise zemin kaplamalarıdır. Zemin kaplamaları banyonuzu geniş ve ferah gösterecek özelliklere sahiptir. Zemin kaplamalarınızın boyutlarını banyonuzun boyutuna ideal bir şekilde seçiniz. Ayrıca parlak fayans modelleri son zamanların banyo trendler indendir.

Gelin şimdi modern banyo dekorasyonlarını galerimiz deki fotoğraflarla beraber inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ