Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonunda ülkemizin önde ve ünlü markalarının ürünlerini incelediğimiz sitemizde bugün yine ünlü markalardan olan Taç’ın evlilik setlerini inceleyeceğiz.  Yaz aylarında olduğumuz için düğün ve evlenenlerin sayısı artmasından dolayı evlilik setleri son günlerde giderek fazla bir şekilde yükselişe geçmiştir. Taç 2017 yılında yatak odasında tercih edebileceğimiz 6 adet evlilik seti modeli tasarlamıştır.


Taç’ın 2017 yılında tasarladığı evlilik setlerden ilkinin adı Avon’dur. Avon adlı evlilik seti çarşaf,  2 adet pike, nevresim,  6 adet havludan oluşmaktadır. Genel olarak bu sete beyaz rengi hakimdir. Yatak odalarında geniş ve ferah bir görünüm için beyaz renk bizlere oldukça yardımcı olmaktadır. Avon evlilk seti çift kişilik olmakla birlikte ürünün fiyatı 850 TL’dir.

Taç’ın 2017 evlilik seti koleksiyonunda yer alan bir diğer model ise Carmelina’dır. Carmelina adlı sette ekru rengi hakimdir. Tıpkı diğer evlilik setleri gibi çift kişilik olan bu set yüzde yüz pamuktan üretilmiştir. İnsan sağlığı ve cildinin oldukça önemli olmasından dolayı yüzde yüz pamuktan imal edilen bu ürün insan cildine zarar vermemektedir.

Bir diğer evlilik seti modelinin adı Clodia’dır. Clodia evlilik setinin rengi de ekru rengidir. Rahat ve konforlu yapısı ile ön plana çıkan Clodia evlilik setinin fiyatı 850 TL’dir. Yatak odası dekorasyonunuzun şık ve modern bir görünümde olmasını temenni ediyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Taç’a ait bir diğer evlilik setinin adı ise  Marbella’dır. Marbella evlilik seti diğer setlerden farklı olarak krem rengi hakimdir. Ayrıca bu evlilik setinin fiyatı 1125 TL’dir.  Çeyizlere de koyabileceğiniz bu set yüzde yüz pamuktan yapılmıştır. Set içinde yer alan nevresim 200×220 cm,  çarşaf 240×260 cm,  pike 230×250 cm, yatak örtüsü 250×70 cm boyutlarına sahiptir. Çift kişilik olan bu sette erkek ve bayan bornoz takımları da yer almaktadır.

Son olarak Taç’ın Elana adlı evlilik seti modelini inceleyeceğiz. Ekru rengine sahip olan bu set çift kişiliktir. Fiyatı diğer setlere nazaran daha uygun olmakla birlikte  459 TL’dir. Ayrıca çoğu yatak odası dekorasyonuna sahip olduğu dizaynı sayesinde uyum gösterecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ