Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 nin En Popüler Perde Modelleri (PPM) ni En Güzel Dekorasyona Sahip Evler için Bu Yazıda Dekorasyon Sever Takipçilerimiz için Yazdık.


Ev dekorasyonların şüphesiz en önemli dekoratif ürünlerden birisi de perdelerdir. Perdeleri evimizin her odasında kullanmaktayız. Nitekim perde odaların baş unsurlarından birisidir. Evlerinizde perde olmadan bir gün geçirirseniz perdenin önemini oldukça iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Perdesiz bir ev veya oda adeta çıplaktır. Bu nedenle perdelere ve perde seçimine gerekli önem ve hassasiyeti göstermeliyiz.

Ev dekorasyonlarında perde seçimi yaparken ilk olarak hangi oda için kullanacağımızı bilerek hareket etmeliyiz. Çünkü her odanın farklı bir dekorasyon tarzı bulunduğundan o tarza uygun bir perde modeli seçmelisiniz. Aksi takdirde dekorasyonu bazında olumsuz bir hava oluşacaktır.

Perde modeli seçerken oda farklılığına dikkat ettiğimiz kadar mevsimlere göre de hareket etmeliyiz. Perde model ve trendleri mevsimlere göre değişiklik göstermektedir. Kış ve sonbahar gibi soğuk mevsimlere daha koyu tonlar tercih edilirken , yaz ve ilkbaharda ise daha açık tonlara yönelme olmaktadır. Perde modeli seçerken bu hususlara dikkat ettiğiniz kadar perdenin özelliklerine de özen göstermelisiniz. Perdelerin şıklığı , kir tutmaması ve kolay temizlenebilir bir özelliğe sahip olması en çok aranan özellikleri arasında yer almaktadır.

2017 yılının trend perde modelleri arasında zebra , stor ve şatafatlı perde modelleri bulunacaktır. 2017 yılının birbirinden şık perde modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak daha detaylı bir inceleme gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ