Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 Perde Modelleri Nedir? 2017 Salon perdesi modellerini sizler için galerimizde derledik. ilk perdelerimizi değiştirme fırsatında mutlaka bu modellere bir göz atınız.


Ev dekorasyonlarında en çok kullanılan ve seçimi en zor olan ürünlerin başında perdeler gelmektedir. Perdeler evin her odasında kullanılmasından ötürü kullanıldığı odaya uygun perde modelleri seçmelisiniz. Doğru perde seçimi yaparsanız ev dekorasyonunuz daha şık ve modern bir görünüme kavuşacaktır.

Salon perdelerinde zaman ilerledikçe daha modern üretimler ortaya çıkmakta ve bu yeni tasarımlarla salonlarımız daha bir renkli ve güzel hal almakta. 2017 da da stor perdeler moda olmaya devam ediyor. Perdeler kadınlar için vazgeçilmez ve akla ilk gelen bir dekorasyon parçasıdır.  Perdeler evlerimizin havasını değiştirir ve bulunduğu odaya renk katar. Sizler için bu senenin trend salon perde modellerini galerimizde derledik. Salonlarda özellikle stor perde seçin çünkü stor perdeler hem geçen sene ve bu sene moda hemde çok şık ve kullanışlı olduğu kadarda asil ve süslü, salonunuza kesinlikle muhteşem bir hava katacaktır. Stor perdelerle birlikte malzeme olarak tül veya saten olarak ikinci bir perde takın. Renk seçimlerinde mutlaka halınızı ve duvar boyanızı göz önünde bulundurun.  Uyumlu olmalarına özen gösteriniz. Renk olarak krem ve altın renkler kullanabilirsiniz. Salon şüphesiz evimizin en çok göze batan odasıdır. Ona göre salonumuzda bir değişiklik yaparken veya yeni bir şey alırken iki defa düşünmeli diyorum.

 2017 Perde Modelleri Nedir?

2017 yılının yaz aylarında olduğumuz bugünlerde açık tonlarda ve canlı renkte perdeler oldukça popülerdir. Koyu tonlar daha çok kış ve sonbahar aylarında tercih edilmektedir. Perde modellerini seçerken dikkat etmeniz gerekenlerin başında odanızın ana tema ve rengine uygun olması gelmektedir. Daha sonra oda boyutlarınız ve tavan yüksekliğinize uygun bir boyutta bir perde modeli seçmelisiniz.

Yaz aylarında evlerin sıcak olmasından ötürü kumaş perde modelleri yerine dantelli perde modellerine yönelebilirsiniz. Dantelli perde modelleri evinizi daha serin tutmasının yanı sıra güneş ışınlarını ev içerisine rahatlıkla alarak daha ferah ve geniş bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Küçük ev boyutlarına sahipseniz ve odanızı daha geniş göstermek istiyorsanız birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında perdelerde bulunmaktadır. Perdelerinizi olabildiğince yüksekte kullanırsanız oda boyutlarınızın daha geniş göründüğünü göreceksinizdir.

Canlı ve açık tonların moda olduğu perde dünyasında en popüler perde rengi ise turkuaz ve mavi tonlarıdır.

Salon Perde Modelleri 2017 Galerisi;

2017 Perde Modelleri Hakkında Bilgiler
Evlerimizin artık her odası için bir dekorasyon tarzı oluşmaktadır. Biz kadınların dekorasyona olan ilgisi de giderek artış göstermektedir. Ev dekorasyonlarında biz kadınların en çok sevdiği odalar mutfak,salon ve yatak odalarıdır. Bu odaların dekorasyon tarzı kadınların dileğince tasarlanmalıdır. Oda dekorasyonlarında odanın şık ve modern bir görünümü için bazı eşyalar oldukça fazla bir şekilde değer taşımaktadır. Bu eşyalardan birisi de perdelerdir. Perdeler evin dekorasyonunu ortaya çıkaran evi çarpıcı hale getiren bir eşyadır. Bu nedenle odalar için perde seçimi yaparken oldukça dikkatli ve özenli hareket etmeliyiz.

İlk olarak perde modeli seçerken hangi oda için kullanacağımız oldukça önem taşımaktadır. Oda dizaynı ve türü perde seçim modellerinde önemli bir rol oynamaktadır. Odanız ne olursa olsun perde modeli seçerken perde rengi ile oda içinde kullandığınız ana renk arasında bir uyum yakalamanız gerekmektedir. Son dönemlerde perde modellerinde koyu ve pastel renklerin kullanımında bir artış söz konusudur. Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte pastel  renklerin kullanımının giderek de artması beklenmektedir. Ayrıca perde modelleri seçerken açık renklere de yönelebilirsiniz. Açık ve sade perde modelleri odanızı daha ferah ve geniş gösterecektir. Eğer mutfak,salon veya yatak odası gibi odalarınızın boyutları küçük ise açık ve sade perde modellerini tercih ederek daha derin bir görünüm sağlayabilirsiniz. Açık ve sade perde modelleri gün ışığını içeri daha rahat alabileceği için ferah bir ortam oluşacaktır. Perde modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken bir nokta ise perdenin kolay bir şekilde kirlenmemesidir. Perdelerin kir göstermemesi için az kirlenebilir modellere yönelebilirsiniz. Pastel renkler bu hususta daha avantajlı bir konuma sahiptir.

Şimdi dilerseniz 2017 yılının modern ve şık perde modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.

salon perdesi nasıl olmalı

salon perdesi nasıl olmalı

salon perdesi modelleri 2016

salon perdesi modelleri 2017

salon perde örnekleri

salon perde örnekleri

salon perde modelleri 2016

salon perde modelleri 2017

salon perde modelleri

salon perde modelleri

salon perdeleri

salon perdeleri

perde modelleri 2016

perde modelleri 2017

2016 perde tavsiyeleri

2017 perde tavsiyeleri

perde seçimi 2016

perde seçimi 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ