Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 Ev Dekorasyonu Perde Renkleri ve Modelleri ile Evlerinizi Şenlendirin. Tasarımcıların Salonlardaki Bu Sene ki Efsane Renkler ile En Yaratıcı Perde Modelleri Konumuz da Derledik.


Ev dekorasyonlarını hazırlarken evleriniz için kullanacağınız ürünleri seçme konusunda zorluklar yaşar ve kararsız kalırız. Zorluklar çektiğimiz ve kararsız kaldığımız ürünlerden bir tanesi de perdelerdir. Perdeler ev dekorasyonlarında mobilya grubu tercihinden sonra önemli dekoratif ürünlerin başında yer almaktadır. Ev dekorasyonunuza uygun bir perde modeli seçtiğiniz takdirde eviniz ve odanız modern ve zarafet dolu bir görünüme kavuşacaktır.

Perde modelleri seçerken ilk olarak hangi odada kullanacağınız önemlidir. Çünkü perde modelleri tercih ederken yatak odası perdesi için ayrı perde modeli salon için ise ayrı perde modeli seçmelisiniz. Ayrıca perde modeli seçerken odanın yeterli miktarda güneş alıp almadığı da önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü yeterli miktarda güneş almıyorsa açık tonda perdeler seçerken yeterli oranda güneş alıyorsa biraz daha kapalı tonlar seçebilirsiniz. Bu iki husus önemli bir yer tutarken asıl üzerinde duracağınız nokta mobilya grubu ile perdenin uyumudur. Siz siz olun kesinlikle mobilya grubunuzu almadan perde modeli seçmeyin. İlk olarak odanız için mobilya grubunu tercih edin. Daha sonra mobilya grubunuza uygun perde modelini belirleyiniz. Aksi takdirde dekorasyonunuz da olumsuz görüntüler oluşacaktır.

Bilirsiniz ki birçok farklı perde modeli bulunmaktadır. Bu perde modelleri kullanılacak odaya göre değişiklik göstermektedir. En trend , popüler ve moda perde modelleri neler diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Katlamalı , stor ,Rustik, jaluzi , zebra ve Kravüze perde modelleri en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer almaktadır.

Perdeler hakkında bilgilerimizi paylaştıktan sonra şimdi de fotoğraf galerimize tıklayarak görsel manada da perdeleri inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ