Dekor Style

Doğtaş Genç Odası Takımları ve Fiyatları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Genç odası artık her evde bulunması gereken bir odadır. Bu nedenle gençlere güzel bir yaşam alanı sunulması gerekiyor. Gençler artık ev içerisinde kendi odalarında daha çok vakit geçirmektedir. Kendileri için daha özel alanlar olan genç odaları için ülkemiz ve yurtdışında da hizmetler veren Doğtaş markası 2019-2020 yılında tercih edebileceğiniz genç odası takımlarını bizlere katalogları ile sunmuştur. Doğtaş markasına ait genç odası takımları oldukça hoş bir görünüme sahip olmakla birlikte her bütçeye uygun yapısı ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizlerde ailenizin genç bireylerine daha doğru bir dizayna sahip bir oda oluşturmak istiyorsanız Doğtaş’ın genç odası takımlarından birini tercih edebilirsiniz.

Doğtaş Genç Odası Fiyatları

Doğtaş markasına ait ilk genç odası takımının adı Flamingo’dur. Flamingo genç odası takımı genel hatlarını incelediğimizde genç bayanlara daha çok hitap etmektedir. Country tarza yakınlığı ile bilinen Flamingo genç odası takımında açık pembe ve beyaz rengi kullanılmıştır.  Yatak, gardırop, komodin ve çalışma masasından oluşan bu genç odası takımının fiyatı ise 4070 TL’dir.

Bir diğer genç odası takımının adı ise Country’dir. Bu genç odası takımı da genç bayanlara hitap etmekle birlikte şık bir dizayna sahiptir. Takım içinde yer alan karyola  120×200 boyutlarında olmakla birlikte karyolanın genişliği 1282 cm, yüksekliği ise  1148 cm’dir. Çiçek desenlerinin yer aldığı bu genç odası takımının fiyatı ise  3925 TL’dir.

Doğtaş Country Genç Odası Modelleri

Hem genç erkeklere hem de genç bayanlara hitap eden Doğtaş genç odası takımlarından birisi de Mare’dir. Mare genç odası takımı sade görüntüsü ile ön plana çıkmaktadır. Genç bireylere turuncu ve beyaz rengin sakinliği ve enerjikliği oldukça olumlu bir şekilde yansıyacaktır.  Yatak başlığında ise deri kumaş kullanılarak şık bir dizayna sahiptir. Bunun yanı sıra çalışma masasında yer alan led ışıklar  sayesinde akşamları çalışmak daha kolay bir hal alacaktır.

 • Divan
 • Yatak
 • Yatak başlığı
 • İki kapaklı dolap
 • Tek kapaklı dolap
 • Üç kapaklı dolap
 • Avize
 • Komodin
 • Ders çalışma masası
 • Halı
 • Ranza
 • Baza
İlginizi Çekebilir  Çilek Genç Odası : Compact Serisi

İlginizi çekebilir Doğtaş Country Genç Odası Takımı 3925.-TL

Son olarak ise Doğtaş’a ait inceleyeceğimiz genç odası takımının adı  Pasifica’dır.  15 ila 24 yaş aralığında bulunan tüm genç bireylere hitap eden bu genç odası takımı dayanıklı yapısı ile ön plana çıkmaktadır. En çok tercih edilen ve favori bir genç odası olan bu takımın fiyatı  2980 TL’dir.

Gençler için araştırmış olduğumuz bu yatak odası modelleri arasından size uygun olanını seçebilir ve alışveriş yapacağınız zaman aklınızda bir fikir oluşmuş olabilir. Bu nedenle galeri sayfamızı inceleyerek size uygun olan genç odasını bulabilirsiniz.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ