Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Koçtaş markasına ait inceleyeceğimiz ilk mutfak masa modelinin adı Carla’dır. Carla mutfak masası modeli oldukça kullanışlı ve fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Carla mutfak masası en iyi özelliklerinden birisi katlanabilir olmasıdır. Özellikle mutfağınızın boyutu istediğiniz ölçülerde değil de küçük ise Carla mutfak masası modelini tercih edebilirsiniz. Çünkü katlanabilir olmasından dolayı küçük mutfakları rahat kullanımı bulunmaktadır. Carla mutfak masasının boyutları 110×110 cm’dir. Bu mutfak masası modeli ahşap olmakla birlikte beyaz renk hakimdir. Ve mutfak masasının ayakları tekerlekli bir yapıya sahiptir. Bu tekerlekler sayesinde masanızın istediğiniz yere kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bu kullanışlı mutfak masasının fiyatı ise 249 TL’dir.


Son zamanlarda mutfak masalarını incelediğimizde yeni bir akımın olduğu görmekteyiz. Bu akım duvara monteli mutfak masasıdır. 2017 yılında Koçtaş markası da duvara monteli mutfak masası modelleri üretmiştir. Bu modellerden birisi de Ellen’dir. Ellen mutfak masası modeli beyaz renktedir. Ellen mutfak masası modeli kullanılmadığı zamanlarda ise yer kaplamama özelliğine sahiptir. Küçük mutfaklara sahip kişiler bu iki modeli sizler için oldukça uygundur. Ellen mutfak masasının fiyatı ise  80 TL’dir.

Bir diğer mutfak masası modelinin adı ise Dessenti’dir. Bu mutfak masasının yüksekliği 74 cm, eni  140 cm’dir. Mutfak masası meşe ağacından yapılmakla birlikte sandalyelerin ayaklarında meşe ağacının rengine yer verilmiştir. Diğer kısımları ise beyaz renktedir. Bu mutfak masasının fiyatı ise  230 TL’dir.

Başka bir mutfak masası modelinin adı ise Mobetto’dur. Mobetta mutfak masası şık bir dizayna sahiptir. Özellikle diğer mutfak masalarından farklı olarak bankı mevcuttur. Bankın rengi yeşil iken masa ise beyaz renge sahiptir. Mutfak masasının sandalyeleri ise desenli bir yapıdadır. Bu şık mutfak masasının fiyatı ise 700 TL’dir.

Son olarak ise ortadan açılır masa modelleri bulunmaktadır. Masa genel olarak beyaz renkte olup üzerinde mor renkte desenler bulunmaktadır. Masanın ortası ihtiyaca göre açılmaktadır. Ayrıca bu üründeki metal yüzeyler nikel ile kaplanmıştır. Fiyatı 340 TL’dir. Şık ve modern bir yapısı bulunan bu mutfak masası modelini sizlerde tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ