Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Karaca markasının inceleyeceğimiz ilk kahvaltı seti modelinin adı Sweety Mom’dur. Sweety Mom adlı kahvaltı seti 6 adet servis tabağı, 6 adet çay bardağı, 6 adet çay tabağı, 6 adet kapaklı kahvaltılık, birer adet tuzluk ve biberlik olmak üzere 26 parçadan oluşmaktadır. Takım içinde yer alan ürünlerin üzerinde çiçek desenleri mevcuttur. Ve bu takım genel olarak beyaz ve pembe renklerini taşımaktadır. Bu kahvaltı setinin fiyatı ise 199 TL’dir.


Karaca’nın bir diğer kahvaltı seti modeli ise Ella’dır. Ella adlı model 32 parçadan oluşmaktadır. Oldukça şık ve modern bir tasarımı bulunmaktadır.  Beyaz renginin üstünde kelebek ve kuş figürleri bulunmaktadır. Dayanıklı yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Bu takımda ekstra olarak kayık tabak, porselen kaşık ve kase bulunmaktadır. Bu takımda yer alan ürünlerin kenarları düz olmayıp girinti ve çıkıntıları mevcuttur. Ayrıca bu 32 parçadan oluşan takımın fiyatı ise 199 TL’dir.

Bir diğer trend kahvaltı seti modelinin adı ise Red Rose’dur. Red Rose adlı modeli 34 parçadan oluşmaktadır. Bu kahvaltı setinin ürünlerinde gül desenleri mevcuttur. Genel olarak takımda beyaz ve pembe renkler hakimdir. Diğer takımlara nazaran farklı şekerlik ve demlik gibi ürünlerin bulunmasındır. Dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan Karaca’nın Red Rose adlı kahvaltı setinin fiyatı 399 TL’dir. Hemen hemen tüm mutfak dekorasyonlarına uyum sağlayacak olan bu kahvaltı modelinin sizlerde tercih etmelisiniz.

Karaca’nın şık kahvaltı setlerinden birisi de Kız Kulesi modelidir. Takım içinde yer alan ürünlerin üzerinde Kız Kulesi deseni ile birlikte çiçek desenler mevcuttur. 34 parçalık bir takım olan Kız Kulesi modelinin fiyatı da 399 TL’dir.

Son olarak ise Marsilya adlı kahvaltı seti bulunmaktadır. Bu kahvaltı seti 32 parçadan oluşmaktadır. Takım içindeki ürünlerde deliğe benzer desenler kullanılmıştır. Modern bir görünümü olan Marsilya kahvaltı seti sofranıza şıklık katacaktır. Takımdaki ürünlerde çiçek figürler mevcut olmakla birlikte bu takımın fiyatı ise  299 TL’dir. 6 kişilik bir kahvaltı takımıdır.

Karaca’ya ait diğer kahvaltı setleri için fotoğraf galerimize tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ