Dekor Style

İkea Halı Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Ülkemizin önde gelen mobilya markalarından biri olan İkea’nın bugün ev dekorasyonu için tasarlamış olduğu halı modellerini inceleyeceğiz. Evin her odasında istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz tarzda olan bu halı modellerinden ilkinin adı  Lohals’dır. Lohals adlı halı modeli farklı bir malzemeden yapılmıştır. Bu malzemenin adı jüt olmakla beraber, halı modelinin uzunluğu  230 cm, genişliği ise 160 cm’dir. Bu halı modelinin fiyatı ise 329 TL’dir. Makinede dokunan bu halı modeli kahverengi renkte olup hemen hemen tüm salon ve oturma odası dekorasyonlarına uyum sağlayacaktır.

İkea’ya ait olan bir diğer halı modelinin adı ise Adum’dur. Adum halı modeli koyu gri bir renge sahiptir.  Uzunluğu 300 cm, genişliği ise 200 cm olan bu halı modelinin kir tutmama özelliği bulunmaktadır. Sahip olduğu gri renk dolayısı ile de kiri göstermez. Ve bu halı modelinin kolay temizlenebilir olmasının dışında kalın tüylerden oluşmaktadır. Oldukça yumuşak bir yapısı bulunan Adum halı modelinin fiyatı ise 369 TL’dir.

Bir diğer halı modeli ise Morum’dur. Morum halı modelinin düz bir şekilde dokunmuş yüzeye sahiptir. Bu özelliği sayesinde evin her yerinde kullanılabilen bu halı modelinin uzunluğu 230 cm, genişliği ise 160 cm’dir. Ayrıca diğer halı modellerinden farklı olarak Morum adlı halı modelinin güneşe ve suya dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde bu halı modeline balkonlarınızda ve teraslarınızda da yer verebilirsiniz. Fiyatı 249 TL’dir.

İkea’nın 2017 koleksiyonunda yer alan halı modellerinden biri ise Tilst’tir. Uzunluğu 160 cm, genişliği ise 70 cm’dir. Elde dokunan bu halı modelinin fiyatı ise 179 TL’dir. Yıkanmayan, ütülenmeyen ve kuru temizleme yapılamayan bu halı modelini sizlerde evlerinizde tercih edebilirsiniz

Son olarak ise Gaser adlı halı modeli bulunmaktadır. Uzunluğu  240 cm, genişliği ise 170 cm’dir. Dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Fiyatı 349 TL’dir. Gri bir renge sahiptir. Oldukça yumuşak bir yapısı bulunan Gaser adlı halı modeli sağlığınıza zarar vermemektir. Makinede dokunan bu halı modeli düzenli ve sürekli bir şekilde süpürmelisiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ