Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 yılı bu bahar ve yaza doğru trend renkleri ve çeşitli ev dekorasyon örneklerini diz değerli dekor dostları ile paylaşıyoruz. Mor ve pembe duvar renkleri ve eşyaların hakim olduğu ev dekorasyonlarını detaylı anlatımlarla bulabilirsiniz.


2016 yılının üçüncü ayının ortalarına geldiğimiz bugünlerde bu yılın trend rengi belli olmuştur. 2016 yılında trend olan renk ise gül pembesi ve mor tonlarıdır. Gül pembesi ve mor renginin birçok tonu olmasından ötürü oldukça kullanışlı bir renktir. Ayrıca pembe tonları ve mor rengi çoğu renkle uyum sağladığı gibi özellikle sarı,yeşil ve kahverengi tonlarıyla arasında daha hoş bir uyum bulunmaktadır. 2016 yılının trend rengini ev dekorasyonlarında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sadece ev dekorasyonlarında değil pembe tonları ve mor rengini bu yıl her alanda trend listesinin üst sıralarında yer alacaktır. Peki şimdi pembe tonlar ve mor rengini ev dekorasyonlarında nasıl kullanabiliriz sorusunun cevabına gelelim. Bir dekorasyon sitesi olmamızdan ötürü bugün pembe ve mor rengin kullanıldığı birbirinden şık ev dekorasyonlarını inceledik. Aşağıda fotoğraflar eşliğine pembe ve mor rengin ev dekorasyonundaki kullanımları öğrenelim.

Pembe ve Mor tonlarda Duvar Renkleri;

2016 Trend Renkleri ile Ev Dekorasyonları Pembe Mor Duvar Renkleri

2016 Trend Renkleri ile Ev Dekorasyonları Pembe Mor Duvar Renkleri

Yukarıdaki gibi ev dekorasyonlarınızı oluştururken duvarlarınızda pembe ve mor tonlarını kullabilirsiniz. Fotoğraftaki gibi duvarlarınızda maviye yakın mor renk kullanımı sizi dinginleştirip sakinleştirici bir etkisi olacaktır. Ancak duvarlarınızda mor renge yer veriyorsanız mobilya grupları veyahutta aksesuarlarınızı seçerken canlı ve pastel renklere yöneliniz.

Odalarda Pembe ve Mor Eşyalar;

2016 Trend Renkleri ile Ev Dekorasyonları Pembe Mor Odalar

2016 Trend Renkleri ile Ev Dekorasyonları Pembe Mor Odalar

İkinci olarak ise renk olarak sade bir görüntüsü olan odalara sahipseniz bu odalarınızda pembe rengin hakim olduğu eşyalar kullanabilirsiniz. Çünkü sadelik hakim olan odalarınızda pembe renk odaya bir canlılık katıp vurgulayıcı bir özelliğe kavuşacaktır. Yukarıdaki gibi oturma odalarınızda 2016 yılının trend rengine yer verebilirsiniz.

Pembe ve Mor Yatak Odası;

2016 Trend Renkleri ile Ev Dekorasyonları Pembe Mor Yatak Odası

2016 Trend Renkleri ile Ev Dekorasyonları Pembe Mor Yatak Odası

2016 yılının trend renkleri mor ve pembe tonlarını yatak odalarınızın dekorasyonunda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yukarıdaki gibi mor tonların hakim olduğu bir halı temin edebilir veyahutta pembe tonlara sahip nevresim takımları kullanabilirsiniz. Fark ettiyseniz yukarıdaki gibi bu iki rengi beraber kullanarak odanızı daha şık ve zarif bir hale getirdiğiniz gibi trend sahibi bir yatak odası stiline kavuşursunuz.

Mor ve Pembe Mutfaklar;

2016 Trend Renkleri ile Ev Dekorasyonları Pembe Mor Mutfak

2016 Trend Renkleri ile Ev Dekorasyonları Pembe Mor Mutfak

Pembe ve mor tonlarına mutfaklarınızda da yer verebilirsiniz. Özellikle mutfaklar için canlı ve pastel renkler sınıfına giren pembe ve mor rengi mutfağınıza farklı bir hava katacaktır. Kahvaltılarınızı ve diğer öğünlerinizi daha sıcak ortamlarda yiyebilirsiniz. Pembe ve mor rengi mutfak duvarlarınızda, yemek masanızda hatta çeşitli mutfak araç ve gereçlerinde dahi kullanabilirsiniz.

Sizler bir moda takipçisi olarak 2016 yılının trend renklerine ev dekorasyonunda sıklıkla yer vermeli ve farkınızı ortaya koymalısınız.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ