Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli takipçilerimiz bu makalemizde retro 2016 patchwork halı tasarım ve modellerinden bahsedeceğiz. Sizler için seçtiğimiz patchwork halı modelleri galerisini incelemenizi tavsiye ederiz.


Bu yeni 2016 sezonun dada sizlere yeni ev tekstil ürünlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Yine kışın vazgeçilmez ev tekstil parçaları arasında sayılan patchwork desenli halıların ev dekorasyonumuz da nasıl kullanılacağından bahsedeceğiz.

Aşağı yukarı bütün halı üreticileri hayatımızı bu sezonda ısıtacak birbirinden gösterişli, şık halı modellerini sergilemeye başladılar. Size bu sezon halı modelleri hakkında biraz ipucu vereceğiz. Bu sezon yaşam alanların da kat kat değişik desenlerden oluşan patchwork halı modellerini göreceğinizi söyleyebiliriz.

Çeşitli renkgarenk modelleri ile patchwork halılar ev dekorasyonumuza ayrı bir hava katıyor. Bazı patchwork halı modelleri tek renk den oluşsa da, patchwork halı modellerine farklı desenler ile tasarımı yapılmış modeller daha şık durmakta.

2016 yılında yeni bir halıya ihtiyacınız varsa, tercihinizi patchwork halı modellerinden yana kullanmanızı öneriyoruz. Sizler için hazırladığımız beğeni almış modellerden oluşan 2016 retro patchwork halı tasarım ve modelleri galerisine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

2016 Patwork Halı Modelleri

2016 Patwork Halı Modelleri

2016 Patwork Halı Modelleri

2016 Patwork Halı Modelleri

2016 Patwork Halı Modelleri

2016 Patwork Halı Modelleri

2016 retro patchwork halı tasarım ve modelleri galerisi;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ