Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Modern favori banyo dekorasyonu fikirlerini bu yazımızda siz değerli DekorStyle takipçileri için galerideki banyo dekorasyonu örnekleri ve fikirleri ile birlikte paylaşıyoruz.


Sevgili okurlarımız bugün sizlerle farklı bir konu hakkında bilgiler edineceğiz. Bugün sizlere çeşitli bilgilerimizi ve önerilerimizi aktaracağımız konu ise banyo dekorasyonu hakkında olacaktır. Banyolar fiziksel ve mental olarak dinlendiğimiz evimizin bölümlerinden birisidir. Bu nedenle banyo dekorasyonu bizler için çok önemli yer teşkil etmektedir. Büyük ve küçük boyutlu olmak üzere tüm banyolar ferahlatıcı ve dinlendirici bir dizayna sahip olmalıdır. Bizlerde boyut fark gözetmeksizin banyo dekorasyonunda kullanabileceğiniz işlemler hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamız sonucu elde ettiğimiz bilgileri sizlerle beraber incelemeye başlayalım.

Değerli okurlarımız ilk olarak banyo dekorasyonunda bir fark yaratmak istiyorsanız banyolarınızda aynalar kullanabilirsiniz. Aynalar kullanarak banyonuzu daha ferah ve daha geniş gösterebilirsiniz. Aynaların çerçevesini seçerken banyonuz la uyumlu olmasına özen gösteriniz.

İkinci olarak ise banyolarınızın duvarlarına çeşitli boyutlarda raflar yerleştirebilirsiniz. Genellikle ahşap modellerin tercih edildiği raflara dilediğiniz türde veya gereksiz eşyalarınızı koyarak banyonuzda geniş bir ortam yaratabilirsiniz.

Üçüncü olarak banyolarınızda tepsiler kullanarak banyonuzu daha şık ve şatafatlı gösterebilirsiniz. Yine raflar gibi bu tepsilere de dilediğiniz türde malzemelerinizi koyabilirsiniz. Ayrıca küçük bir anekdot tepsileri ayrıca sadece banyolarımızda değil diğer odalarınızda kullanabilirsiniz.

Dördüncü olarak banyolarınızın duvarlarında çeşitli modelleri bulunan duvar kağıtlara yer verebilirsiniz. Banyolarınız da kullanacağınız duvar kağıtlarının banyo dekorasyonumuzla ve banyodaki malzemelerle uyum içerisinde olmalıdır.

Beşinci olarak ise duvarlarınızı veyahutta kapı arkalarına renkli modellerde askılıklar yerleştirebilirsiniz. Ayrıca banyo dekorasyonunuz da halılar kullanarak banyonuzu hem temiz hem de şık gösterebilirsiniz.

Son olarak banyolarınızda duşakabinler mevcut değilse duşa kabin yerine renkli ve desenli modellerinin bulunduğu banyo perdelerine yer vererek banyolarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Ayrıca banyolarınızın çeşitli bölümlerinde şık kavanozlara ve sepetler kullanabilirsiniz.

2016 Modern Favori Banyo Dekorasyonu Fikirleri

2016 Modern Favori Banyo Dekorasyonu Fikirleri

2016 Modern Favori Banyo Dekorasyonu Fikirleri Galerisi;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ