Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Küçük tuvaletler için dekorasyon fikirlerini siz değerli blog takipçileri için bu yazımız da derledik. Tuvalet dekorasyonu 2016 galerisini incelemenizi tavsiye ederiz.

Tuvalet genelde evin en küçük odasından biridir. Tuvaletler duvarlarında 2016 da farklı renkler kullanmak moda.  Dekorasyon da her zaman daha önceki yazılarımız dada söylediğimiz şey küçük odalar da koyu renkler kullanmaktan kaçınındı fakat bu küçük oda tuvalet olunca iş değişiyor. Tuvalat dekorasyonun da duvarlarda koyu renkler kullanmanız tuvaletimizi daha etkileyici yapacaktır. Küçük tuvaletler için nasıl renkler kullanabiliriz bir göz atalım.

Tuvalet duvarlarında renk olarak boya katoluğunu elinize aldığınızda canlı ve parlak renkler seçerek eğlenebilirsiniz. Çiçeklerden esinlenerek tatlı mavi-mor renk tonları ile tuvaletimizi daha yaşanılabilir bir yer haline getirebilirsiniz. Lavabo beyaz olacak ve aynı şekilde beyaz lavabo dolabı ve ilginç süslemelerle dekoru tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Dekoratif Seramik Bahçe Tabureleri 2015

Banyoda küçük bir tuvalet görürseniz şaşırmayın banyodaki tuvaletmiz içinse kiraz kırmızı ve ahşap banyo dolabı kullanmak uygun bir seçim olacaktır. Tuvalete girdiğinizde kısa sürede renklerin enerjisini alabilirsiniz. Duvarlak için koyu renkler dedik fakat koyu renkler kullanırsak aydınlatmaya dikkat etmemiz gerekiyor. Aydınlatma ürünlerinin yeterince tuvaletimiz aydınlattığından emin olmalıyız.

Tuvalet Dekorasyonu 2016

Tuvalet Dekorasyonu 2016

Tuvalet Dekorasyonu 2016

Tuvalet Dekorasyonu 2016

Tuvalet Dekorasyonu 2016

Tuvalet Dekorasyonu 2016

Tuvalet Dekorasyonu 2016

Tuvalet Dekorasyonu 2016

Tuvalet Dekorasyonu 2016

Tuvalet Dekorasyonu 2016

2016 Küçük Tuvaletler için Dekorasyon Fikirleri Galerisi;Sitemizde yer alan birçok dekorasyon önerileri arasında sizin zevkinize en uygun modeli beğenerek alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan sitemizde birçok markanın ve modelleri hakkında öneriler, modeller sunulmuştur. Ev dekorasyon modelleri yanı sıra bahçe ve balkon dekorasyonu önerileri de yer almaktadır. Bu nedenle dekor style sitesi, dekorasyon fikirleri konusunda bilgi vermek için çalışmaktadır.

  Herhangi bir soru ve görüşleriniz için bize ulaşın sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ