Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Kitaplık modelleri ve yeni tasarımlarını siz değerli blog takipçilerimiz için bu makalemiz de paylaştık. Sizler için hazırladığımız kitalık modelleri fikirleri 2016 galerisine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sevgili okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu dahilinde buluşacağız. Bugün sizlere çeşitli bilgilerimizi aktaracağımız konu ise kitaplık tasarımları hakkında olacaktır. Tüm insanlar evlerinin ferah ve düzenli bir şekilde olması istemektedir. Ve bu nedenle de hemen hemen her gün evlerin temizlenip düzenli bir hal alması içi çaba harcamaktadır. Evimizi düzenli  halden uzaklaştırıp dağınık bir hale büründüren birçok neden vardır.  Bu nedenler arasında kitaplarda yer almaktadır. Hem bizim hemde evlatlarımızın kitapları evlerimizn düzenli görünmesine engel olmaktadır. Bu nedenle tüm toplumun sorunu olan kitapları atmayıp nasıl koruyacağımıza dair geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Sizler için kitaplık tasarımlarını araştırarak en uygun maliyetli ve şık kitaplıkları aşağıdaki galerimizde paylaşmış bulunmaktayız. Şimdi dilerseniz kitaplıklar ile ilgili püf noktalara değinelim.


Değerli kadın ve blog okurları ilk olarak kitaplık tercihinde bulunurken evimizde veya kitaplığı kullanacağımız odanın eşyalarını göz önünde bulundurarak uygun bir seçim yapmalıyız. Kitaplık tasarımı ile ilgili kafanızda bir soru işareti bulunuyor ise asimetrik ve geometrik şekillerin hakim olduğu kitaplık tasarımlarınıa yöneliniz. Ayrıca kitaplıklar fonksiyonelliği ile ön plana çıkmaktadır. Şimdi diyeceksiniz ki kitaplığın ne gibi fonksiyonları olabilir ? Kitaplıklar sadece kitaplarınızı değil çeşitli aksesuarları, süs eşyalarını ya da kullanmadığınız eşyalarınızı kitaplık rafında kullanmaya çok müsait durumdadır. Kitaplıkları kullanmanız için illa fazla kitap sayısına gerek yoktur. Çünkü kitaplıklar bulunduğu odaya şatafatlı,modern ve hoş bir hava katmaktadır. Son olarak istediğiniz herhangi bir kitaplığı evinizin yatak odasına,çalışma odasına veyahutta genç odasına dizayn edebilirsiniz. Dediğimiz gibi fonksiyonelliği ile ön plana çıkan kitaplık tasarımlarını evinizin bir köşesinde mutlaka sizlerde denemelisiniz.

Evet hala aklınızda kitaplık tasarım ve modelleri hakkında bir soru işareti bulunuyorsa fotoğraf galerimize göz atarak bu soru işaretlerinden kurtulup evinize uygun bir kitaplık modeli hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

2016 Güzel Kitaplık Modelleri

2016 Güzel Kitaplık Modelleri

2016 Moda Kitaplık Modelleri

2016 Moda Kitaplık Modelleri

2016 Yataş Kitaplık Modelleri

2016 Yataş Kitaplık Modelleri

2016 Enza Yatas En-Yeni Kitaplık Modelleri Galerisi:

 

En Şık 2016 Kitaplık Modelleri ve Yeni Tasarımları Galerisi;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ