Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Son yıllarda duvar dekorasyonların da inanılmaz etkileyici tasarımlar son derece şık ve modern alternatifleri ile adeta başımızı döndürüyor . Duvar Kağıtları uygulamalarında gözle görülür bir artışın söz konusu olduğu son bir kaç sezon dur , inanılmaz desenler , renkler ve özellikleri ile hayranlık uyandıran duvar kağıtları, ev dekorasyonun da her alan için değişik desenler ve kağıt özellikleri ile oldukça memnun edici alternatifler sunuyor .


Özellikle genç odaları ve genç evleri de tarz yaratan desenler gerek tüm duvarlarda , gerekse fon olarak bazı duvarlarda kullanılarak göz kamaştıran bir şıklık yaratılıyor . Harita Desenli Duvar Kağıdı Modelleri , yatak odası , çalışma odaları , genç odası , salonlar ve ofis dekorasyonları için de oldukça sık tercih edilen desenlerin başın da yer alıyor .

Eşyaların kapatmayacağı açıkta kalan boş duvarlar da çok daha estetik bir görüntü sağlayan bu ilgi çekici duvar kağıtları , özellikle salonların geniş duvarları ve ofislerde oldukça şık bir dekor olarak ta tercih edilebilir . Dünya haritası , vintage haritalar , renkli haritalar ve dekoratif harita desenleri kullanılan her alan da estetik ve kaliteli bir dekorasyon yaratacaktır . Sizler için seçtiğimiz 2016 Dekoratif Harita Duvar Kağıtları galerimizde sizleri bekliyor .

ev dekorasyonlarında fark yaratan ve modern bir hava oluşturan dekoratif unsurlarından bir tanesi de duvar kağıtlarıdır. Duvar kağıtları hemen hemen evlerin her odasında kullanılabilmektedir. 2016 yılında yapılan araştırmalara göre harita desenli duvar kağıtları inanılmaz derece popüler olmuş ve insanlar tarafından sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.  Harita desenli duvar kağıtları özellikle evlerin yatak odalarında daha çok tercih edilmiştir. Evli çiftlerin yatak odalarında dahi tercih ettikleri harita desenli duvar kağıtları genellikle genç bireylerin odasında tercih edilmektedir. Odaya kattığı ambiyansa ek olarak bilim alakalı olmasından ötürü odaya görsellik bazında da olumlu etkileri olacaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken husus odanızın duvarından sadece bu haritaya yer vermeyiniz. Oda içerisinde haritayla uyumlu olacak eşyalar kullanınız. Harita desenli duvar kağıtlarını yatak başınızın olduğu kısımda kullanmanız şık bir tasarıma sahip olmanızı sağlayacaktır.

Şimdi gelin birlikte harita desenli duvar kağıtlarını tercih edenlerin paylaştığı fotoğrafları galerimize bakarak bu duvar kağıtlarını görsel manada inceleyelim.

renkli dunya haritasi duvar kagidi

Bir önceki yazımız olan Kabartma Desenli Boyanabilen Duvar Kağıtları 2016 başlıklı makalemizde duvar kağıtları ve kabartma desenli duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yılmaz karaman diyor ki:

    2015 yılı harita desenli duvar kağıdınıza ilişkin irtibat kurulmasını rica ederim.

BİR YORUM YAZ