Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 En şirin bebek odası tasarımları ve halı fikirlerini siz değerli takipçilerimiz için bu makalemizde ele aldık. En güzel bebek odası dekorasyonları ve halı modelleri galerisine göz atmanızı tavsiye ederiz.


Bugün annelere buradan seslenmek istiyoruz. Sevgili anneler yeni sezonda bebek odası tasarımlarını ve bebek odası için tasarlanan halıları gördünüz mü?. Henüz inceleme fırsatı bulamadıysanız. Burada Dekorstyle dan 2016 en şirin bebek odası dizaynlarına ve ve en yeni halı modellerinden bir fikir edinebilirsiniz ve bebeğimizin odasına renk katabiliriz.

Evimiz deki her oda için farklı tasarım halılar üretilmekte, halı modelleri ve renkleri odalarımıza göre değişmekte. Örnek olarak bebek odası için halı satın almada iki renk karşımıza çıkmakta herkesin bildiği gibi erkek çocuklarımız için mavi kız çocuklarımız için pembedir. Sadece halıda değil her sezonda mutlaka bu iki renk bebek odası parçaları üretildiğini görüyoruz. Tabi ki bu iki rengin dışında alternatif renklerde mevcut sarı ve kırmızı gibi.

Bebek odaları için halılar da genelde ya sevimli hayvan resimleri, rakamlar ve alfabe den ilk harfler karşımıza çıkıyor.

Örnek Bebek Odası Tasarımları 2016

Örnek Bebek Odası Tasarımları 2016

Bebek odaları için daha başka dekor tavsiyesi isterseniz şunlardan bahsedebilirim;

Öncelikle bebek odamızın duvarlarını tablolarla donatmalıyız. Sevimli çerçevelerle süs yaparak bebeğimizin odasına sıcak bir hava katabiliriz. Duvarlarda raf kullanıp, pratik ve dekoratif alanlar kurabiliriz.

2016 Bebek Odası Takımları ve Halı Örnekleri

2016 Bebek Odası Takımları ve Halı Örnekleri

Bebek odasına tavandan oyuncaklar asarak onun hayal gücünü geliştirmede yardımcı olabilirsiniz. Mesela harfler, rakamlar ve sevimli hayvanlar olabilir.

Örnek Bebek Odası Tasarımları 2016

Örnek Bebek Odası Tasarımları 2016

Bebek odasında huzur verici pastel tonları seçiniz. Mesela erkek çocuğumuz var ise lila , beyaz, geri tonları bir araya getirerek hem bizi hem bebeği ferahlatacak bir ortam kurabilirsiniz. Mobilyalarımız beyaz ise mor ve gri tonlarda aksesuarlar ile tamamlama yapıp odamıza şıklık üstüne şıklık katabiliriz. İlave olarak odaya bir güzel desenli duvar kağıdı, galerimiz deki örnek resimlerdeki gibi güzel bir halı ortamı biraz hareketlendirebilirsiniz.

2016 Bebek Odası Takımları ve Halı Örnekleri

2016 Bebek Odası Takımları ve Halı Örnekleri

Bebek odasına annelerimizin rahatlığı için rahat bir emzirme koltuğu mutlaka olmalı. Fakat bebek odasında geçireceğiniz zamandan dolayı bu koltuğun özellikle rahat olmasına dikkat edelim.

Bebek odası kurmadan, 2016 yılı en güzel bebek odası tasarımları ve halıları galerisine göz atmanızı tavsiye ederim.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ