Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli Dekorstyle takipçilerimiz bugün de sizlere 2016 duvar kağıdı model ve tasarımlarından bahsedeceğiz. Duvar kağıdı 2016 model ve tasarımları galerisine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu dahilinde buluşuyoruz. Bugün sizlerde birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise 2016 yılında kullanabileceğimiz duvar kağıtları hakkında olacaktır. Bütün insanlar için dekorasyon çok önemli bir yer tutmaktadır. İyi bir dekorasyona sahip olan ev,ofis veya oda farkını hemencecik hissettirmektedir. Bu nedenle ev,ofis veya oda dekorasyonunda etkili olan birkaç etken bulunmaktadır. Bu etkenlerden birisi de duvar kağıtlarıdır. Duvar kağıtları kullanıldığı herhangi bir ev,ofis veya odada farkını hemen yansıtmaktadır. Dolayısıyla hemen hemen her ev veya ofiste kullanılan bu duvar kağıtları hakkında bizlerde geniş  çaplı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamız sonucu elde ettiğimiz bilgileri gelin aşağıda sizlerle beraber inceleyelim.


İlk olarak fonksiyonelliği ile ön plana çıkan duvar kağıtlarını istediğiniz bir odanızda veyahutta ofislerin-izde tercih edebilirsiniz. Ofislerde tercih edeceğiniz duvar kağıtları personellerin izi ferahlatacak şekilde hareket ediniz. Eğer evlerinizde kullanıyor iseniz kullanacağınız odaya göre hareket etmeye çalışınız. Çünkü odaların farkları dolayısıyla  duvar kağıtları çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin bir çocuk odasında duvar kağıdı kullanacaksanız evladınızın ilk önce cinsiyetine göre hareket edebilirsiniz. Daha sonra evladınızın kişisel zevk ve idaresine danışarak yol alınız. Eğer salonunuzda kullanacaksanız mobilya takımı,duvar rengi ve aksesuarlarla uyumlu bir duvar kağıdı modeli tercih etmeliyiz. Eğer banyo  ve tuvaletlerinizde duvar kağıdı tercih edecekseniz mutlak dikkat etmeniz gereken husus duvar kağıtlarının suya dayanaklı olmasıdır. Bu hususa salon veya diğer odalarınızda dikkat etmenize gerek yoktur. Ayrıca banyolarımızda tercih edeceğiniz duvar kağıdı modelleri sizi dinlendirecek özellikler taşımalıdır. Eğer yatak odanızda bir duvar kağıdı modeli kullanacaksanız yatak örtünüz perdeleriniz le arasında uyum yakalayacak modellere yön eliniz.

Son olarak silinebilir,kir tutmayan ve boyana bilme özelliği taşıyan duvar kağıtlarını sizlerde mutlaka odalarınızda yer veriniz. Çünkü odaya katmış olduğu şık ve  modern hava inkar edilemez bir gerçektir. Bizlerde sizlere bir fikir olması gayesiyle duvar kağıtlarının bulunduğu bir galeri hazırladık. Eğer duvar kağıdı modeli seçme de hala kararsız sanız galerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

2016 Duvar Kağıdı Model ve Tasarımları Galerisi;

Özel Tasarım Duvar Kağıdı

Özel Tasarım Duvar Kağıdı

Özel Tasarım Duvar Kağıdı

Özel Tasarım Duvar Kağıdı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ