Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bugünkü makalemiz de 2016 duvar dövmeleri ve stickerlarının dekorasyonla buluşmasını ve bunun sizlere bir ilham ve fikir oluşturması amacıyla bu paylaşımları yapıyoruz.

Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu eşliğinde buluşuyoruz. Sizlere bugün çeşitli bilgilerimizi paylaşacağımız konu ise duvar stickerları hakkında olacaktır. Hemen hemen herkes ev dekorasyonlarına çok önem veriyordur. Çünkü evlerimiz bizim ömrümüzün tamamına yakın süresini geçirdiğimiz yerlerdir. Birçok güzel olaya şahit olduğumuz evlerimizin dekorasyonu için duvar stickerlarının ayrı bir yeri bulunmaktadır. Evlerimizi dekore ederken duvar stickerlerinden çok farklı şekilde yararlandığımız evlerimize değişik bir hava katmaktadır. Bizlerde ev dekorasyonlarında gözle görülür bir değişime sebep olan duvar sitckerları hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamız sonucu elde ettiğimiz bilgileri sizlerle birlikte inceleyelim.


İlk olarak tüm insanlar değişikliği sevmektedirler. Ev dekorasyonunda değişiklik yapmak istemektedirler. İşte duvar sticklerları burada devreye girmektedir. Çünkü duvar kağıtları bir odanın havasını hemen değiştirme özelliğine sahip bir aksesuardır. Odaya şık ve şatafatlı bir hava katan duvar stickerlarının duvarlardan geri çıkarabilme özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Br modelden sıkıldıysanız farklı bir modeli duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu işlem zor da değil oldukça zahmetsiz olan duvar kağıtlarını sizlerde ev dekorasyonun uzda kullanmalısınız.

Ayrıca duvar stickerlarını dilediğiniz bir odada kullanabilirsiniz. Hemen hemen her odaya uygun duvar kağıdı modelleri bulunmaktadır.  İstek salonunuza ister yatak odanıza ister çocuk odasına ister mutfağınıza duvar stickerlarını uygulayabilirsiniz. Birçok dekoratif öneriden pratik olan duvar kağıtlarının fiyatları da oldukça uygun durumdadır. Ayrıca duvar kağıtlarının birçok modeli bulunmasından dolayı da ön plana çıkmaktadırlar.

Sizler için duvar stickerlarının bulunduğu bir galeri derledik. Bu galerim-izdeki örneklere bakarak bir fikir sahibi olabilirsiniz. İşinize çok yarayacağını düşündüğümüz bu galerimize göz atmadan hareket etmeyiniz.

Duvar Sticker Ikea Modelleri

Duvar Sticker Ikea Modelleri

2016 Duvar Dövmeleri ve Stickerlarının Dekorla Buluşması Galerisi;

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ