Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bohem yaşam tarzı 2016 dekorasyon önerilerini örnek resimlerle bu konumuzda anlatıyoruz. Sizde bohem yaşam tarzını benimsiyor ve evimin dekorasyonun da da isterim diyorsanız buyurun.

Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu eşliğinde buluşuyoruz. Sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise bohem yaşam tarzı dekorasyonları hakkında olacaktır. Bohem yaşam tarzı günümüzde giderek yaygınlaşan bir yaşam tarzı olmakla birlikte giyim sektöründen tutun dekorasyon sektörüne kadar ulaşmış durumdadır. Nitekim rahatlık ve romantikliği ön planda tutan bu yaşam tarzının etki alanını genişletmesinden dolayı bizlerde bu konu hakkında bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamız sonucu bohem yaşam tarzının dekorasyonuna dair bilgiler elde ettik. Dilerseniz elde ettiğimiz bu bilgileri sizlerle beraber inceleyelim.


2016 yılına girmemizle birlikte tüm evlerde dekorasyon çalışmaları başlamış durumdadır. Bohem dekorasyon stili de bu çalışmalar arasında yer almaktadır. Kendine has özellikleri bulunan bohem dekorasyon stilinde her türlü renk,ürün ve tasarım bulunmaktadır. Bütün özelliklerle mükemmel bir uyum sağlayan bohem dekorasyon stili fonksiyonel olması ile ön plana çıkmıştır. Renkli ve doğal malzemelerin hakim olduğu bu dekorasyon stili sıcak bir ortam oluşturmaktadır. Canlı ve otantik bir hava oluşmasından dolayı vintage tarzı ile de bir uyumu söz konusudur. Ayrıca modern bir dekorasyon stili olmasından dolayı evlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz seçimler arasında yer almaktadır. Ülkemizde giderek popülerliği artan  bohem dekorasyon stilinde dikkat edeceğiniz tek husus evinizde çarpıcı renkleri bir arada kullanmalısınız. Sadeliğe biraz uzak olan bohem yaşam tarzında dikkat edeceğiniz diğer bir husus ise sizi karamsarlığa sokacak bir dekordan uzak durmakdır. Evlerinizde bohem yaşam tarzını uygulamak istiyorsanız mutlaka sizleri neşelendirecek,dinlendirecek ve ferahlatacak malzeme ve renklere yönelmelisiniz.

Sizlere bir ilham,fikir olması nedeniyle bohem yaşam tarzının uygulandığı ev dekorasyonlarının bulunduğu bir galeri derledik. Bu galerimize göz atarak işinizi kolaylaştıracaksınız.

2016 Bohem Tarzı Dekorasyon Örnekleri

2016 Bohem Tarzı Dekorasyon Örnekleri

2016 Bohem Yatak Odası

2016 Bohem Yatak Odası

2016 Bohem Yaşam Tarzı Dekorasyonları Galerisi;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. arzu cesur diyor ki:

    genc odası ıcın tek kisilik kız cocugu icın sayfa 4dekı örtuyu istıyorum. yardımcı olurmusunuz.

BİR YORUM YAZ