Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Banyo dekorasyonu modellerini ve ipuçlarını siz değerli DekorStyle takipçilerimiz için bu yazımız da derlemeye çalıştık. Banyo dekorasyon 2016 örnekleri galerisini incelemenizi tavsiye ederim. 


Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir gündem ile buluşuyoruz. Bugün sizlere çeşitli bilgilerimizi aktaracağımız konu ise banyo dekorasyonu hakkında olacaktır. Bütün insanlar evlerinin her odasının ferah ve rahat olması gayesi içindedir. Bu odalardan birisi de banyodur. Çünkü banyolar insanların fiziksel dinlenmesine yardımcı olduğu gibi banyo ortamının ferahlığı da insanın mental olarak dinlendirmektedir. Bu nedenle insanlar banyolarının da ferah ve rahatlatıcı bir ortam olmasını isterler ve bu yönde hareket ederler. Bizlerde sitemiz kadın ve blog olarak banyo dekorasyonu hakkında birtakım geniş bir çalışma yürüttük. Ve bu çalışmada elde ettiğimiz bilgileri aşağıda paylaştık. Şimdi dilerseniz sizlerle beraber bu bilgileri inceleyerek banyo dekorasyonumuza başlayalım.

2016 Banyo Dekorasyon Modelleri Galerisi;

2016 Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır

2016 Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Sevgili okurlarımız ilk olarak banyolarımızı dekore ederken karmaşık bir dekorasondan kaçının. Ve aksine daha düzenli ve kullanışlı bir banyo dekorasyonuna yoğunlaşın. Banyolarımızı dekore ederken banyo dolaplarının yeri çok farklıdır. Çünkü bir banyoyu şık gösteren en önemli faktörlerden birisi olan banyo dolaplarına çok dikkat ederek banyonuza uygun bir şekilde tercih ediniz. Ayrıca banyoda bulunan eşyaların renklerini açık tonlarda seçmeye gayret gösteriniz. Çünkü kapalı renkler banyonun rahatlatıcı ve ferahlatıcı özelliğine engel olmaktadır. Daha sonra ise banyonuzun boyutu ve şekline göre bir duşa kabin,küvet veya jakuzi tercihinde bulununuz. Son zamanlarda ahşap modellerin yaygın olduğu kanıtlanmıştır. Bakanlarınızın tavanlarında spot ışıklar kullanarak şık ve şatafatlı bir ortam oluşturabilirsiniz. Banyonuzda ışığı yansıtan renkler kullanarak modern bir hava yakalayabilirsiniz. Ayrıca basanlarınızı duvarlarında çeşitli figürlerin bulunduğu duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Sevgili okurlarımız son olarak ise banyolarınız da çeşitli boyutlarda aynalar kullanabilirsiniz.

2016 Banyo Dekorasyon Modelleri ve İpuçları

2016 Banyo Dekorasyon Modelleri ve İpuçları

Sitemiz kadın ve blog olarak sizlere bir ilham ve fikir olması gayesiyle 2016 yılının modern banyo dekorasyon arının bulunduğu bir galeri derledik. Eğer sizlerde banyonuzda bir yenilik yapacak iseniz bu galerimize göz atarak başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ