Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Amerikan mutfak modelleri ni modern ve otantik tasarımlar şeklinde bu yazımız da siz değerli DekorStyle takipçileri için paylaştık. Amerikan mutfak modelleri 2016 galerisine göz atmanızı öneriyorum.

Oturma odasının bir kısmını da içeren veya yarı kapalı bir şekilde odaya bağlantılı olan mutfak çeşididir. Bu sebeple bu tarz mutfakların daima bakımlı ve tertemiz durması hijyen açısından çok önemlidir.  2016 nın modern mutfak modelleri genellikle kir tutmaması için ağırlıklı olarak gri ve beyaz renklerden oluşmaktadır. Mutfak özellikle oturma odanıza bağlı bir şekilde ise yemek yaptığınız zamanlar da kendinizi yemekhane de gibi hissedebilirsiniz.


2016 Amerikan Mutfak Modelleri

2016 Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan mutfak tarzı ile daha geniş bir mutfak alanına sahip olursunuz. Bu sebeple mutfak tezgahınızı mutfağın ortasına doğru yerleştirebilirsiniz. Fakat benim tavsiyem şu şekilde olacaktır; yarı duvar yarısı ise masa halin de olan modelleri tercih etmenizden yanadır. Bu tarz bir amerikan mutfaklı salon yerleş iminiz de kalınca bir duvarı masa şeklinde kullanımınızı sağlar. Hem mutfağınızın bir kısmını kapatacaktır hem de yüksekçe şık tabureler ile işinize gitmeden önce pratik bir şekilde kahvaltınızı yapmanızı hızlandıracaktır. Amerikan tarzı mutfak modellerin de modern yerine otantik bir tasarım isteyebilirsiniz. Peki tercihimiz otantik bir tasarımsa ne yapmamız gerekir; Mutfak dolabı tercihinizi camlı olan modellerden seçebilir ve camların üzerine işlemeli tüller yerleştirebilirsiniz. Dolapların oda kısımlarının da geniş olan kısmı içinde bu dediklerim geçerlidir.

2016 Amerikan Mutfak Modelleri

2016 Amerikan Mutfak Modelleri

2016 Amerikan Mutfak Modelleri

2016 Amerikan Mutfak Modelleri

En Güzel 2016 Amerikan Mutfak Modelleri Galerisi;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ