Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yemek odalarında genel de kullanılan dikdörtgen veya kare yemek masalarında sınırlandıran köşeler , yuvarlak yemek masalarında olmadığı için belli sayının dışına çıkılarak çok daha fazla kişiye yer açılabiliyor ve yemekler çok daha samimim ve keyifli bir hale gelebiliyor . Özel yemek davetlerinde veya çok özel anlarda kullanılan yemek odaları masa takımları ile dikkat çeker , rahat sandalyeler geniş ve büyük masalar sevdiklerimizi bir araya toplayarak en keyifli anları yaşatır .


Klasik ve modern tarzın yanında , avangarde , vintage ve daha bir çok farklı stili ile göz dolduran Yuvarlak Yemek Masası Modelleri , ahşap ağırlıklı olarak çalışılmış son derece lüks ve etkileyici tasarımlar olarak hayranlık uyandırıyor .

Sizlerde yemek odalkarında tarz bir dekorasyon ve kalite bir şıklık yaratmak istiyorsanız yemek odanızda yuvarlak bir yemek masası kullanabilirsiniz . 2015 Yuvarlak Yemek Masası Modelleri arasında ahşap ayaklı üzeri cam masalar da modern Dekorasyon lara oldukça şık bir hava kazandıracak tasarımların arasında yer alıyor . Sizler için seçtiğimiz en güzel modelleri galerimizde inceleyebilirsiniz .

yeni moda yuvarlak yemek masasi modelleri

yeni trend 2015 yuvarlak yemek masasi modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yemek masası diyor ki:

    cok guzel paylasim tesekkurler

BİR YORUM YAZ