Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bambu bitkisinin bakteri barındırmayan sağlıklı yapısı nedeniyle bir çok farklı ürün olarak tasarlanması ve son yıllar da oldukça popüler olmasının bir diğer nedeni ise , gelişen teknolojiye rağmen insan sağlığının bozulması olarak gösterilebilir . Yapısı gereği bakteri barındırmayan bambu bitkisinin mutfaklarda talep görmesi ise gayet yerin de bir tercihtir. Doğallığı ile sıcak bir havaya sahip olan bambu , beş yıl gibi kısa bir sürede yetişiyor ve Mutfak Dekorasyonu için son derece estetik ve bir o kadar da sağlıklı tasarımlara dönüşerek yemeklerinizin lezzetine lezzet katarak sağlığınızı da koruyacaktır . Sağlıklı ev gereçleri ile tanıdığımız Karınca Ev Gereçleri , bambu bitkisini en güzel ve en kullanışlı tasarımlara dönüştürerek mutfaklarımıza 2015 Bambum Mutfak Ürünleri olarak girdi .


Dünya mutfak modasının en yakın takipçisi olan Bambum markası , sağlıklı , çevreci ve yenilikçi doğal ürünleri üreterek bizlerin beğenisine sunuyor . Bambum Sağlıklı Mutfak Ürünleri yiyeceklerin besin değerini koruyarak en doğal ve en faydalı besinler olarak kalmasını sağlıyor . Bambu bıçaklar ile kesilen sebzeler , bambu salata kaselerin de , bambu karıştırma aparatları ile değerlerini kaybetmeden masanıza geliyor ve hem sağlığınızı koruyor hem de göz zevkinize hitap ediyor . Servis ve sunum tasarımları gibi , çerez tabakları , kesme tahtaları , nihale , kaseler ve mutfağa dair ne varsa tasarlayan Bambum alanın da en iyilerden biri olmanın gayreti içindedir .

Sizlerde mutfaklarınız da doğal ve sağlıklı ürünler kullanmak istiyorsanız bambu bitkisinin doğal güzelliği ile tasarlanmış bu harika tasarımları mutlaka görmelisiniz . Sizler için seçtiğimiz markanın en şık modellerini galerimiz de inceleyebilirsiniz .

bambum servis seti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ