Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

20 Gri Salon Dekorasyonu Modellerini En Şık Fotoğrafları ile Birlikte Bu Yazımız da Siz Değeri Dekor Seven Takipçilerimizle Gri Renk Tasarımı Evlerinizde Yaşatmak İstiyoruz.


Sevgili takipçilerimiz bugün sizlerle salon dekorasyonlarında kullanılan bir renkten bahsedeceğiz. Bu renk siyah ile beyaz karışımı olan Gridir. Gri renk özellikle son zamanlarda giderek popüler olmuştur. Özellikle bilirsiniz ki Grinin Elli Tonu adlı filmden sonra hemen hemen her alanda Gri rengin kullanımı artmaya başlamıştır. Bu alanlardan birisi de dekorasyondur.

Eskiden pek tercih edilmeyen Gri şimdilerde dekorasyonun trend renklerinden biri haline gelmiştir. Özellikle salon ve yatak odası dekorasyonlarında Gri renge oldukça fazla rastlamaktayız. Gri renk dekorasyonda birçok farklı renk tonu ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu renkler arasında canlı ve pastel tonlar bulunabileceği gibi soluk renklerde kullanılabilir. Canlı ve pastel tonlarından mor , bakır , pembe ve sarının her tonunu Gri dekorasyonunuzla birleştirerek harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu renklerin yanısıra Griyi siyah ve beyaz renklerle beraber de tercih edebilirsiniz.

Gri rengi dekorasyonlarınızda kullanırken tercih size kalmıştır. Bu rengi ister salonunuzun duvarlarında isterseniz mobilya grubunuzda tercih ediniz. Hatta hem duvarlarınızda hemde mobilya grubunuzda bu rengi kullanırken ufak detaylarda canlı ve pastel tonları kullanabilirsiniz.

Ev dekorasyonunuzda farklı ve şık bir hava yaratmak istiyorsanız sizlerde Gri rengini tercih edebilirsiniz. Gelin şimdi birbirinden şık 20 Gri Salon dekorasyonunu fotoğraflarla beraber inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ