Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

20 Farklı aynalar ve dekorasyon modellerini bu konumuz da sizler için evlerine ayna arayan dekorasyona önem verenler için galerimizde 20 farklı modelin resimleri ile derledik.


Değerli takipçilerimiz dekorasyon alanındaki yenilik ve değişikliklerle her gün güncellenen sitemizde bugün 2016 – 2017 yılının dekoratif ayna modellerini inceleyeceğiz. Mevsimler arası geçişlerde değişiklikler meydana gelmektedir. Nitekim sonbahar mevsimine yaklaştığımız bugünlerde bilirsiniz ki hava genellikle kapalı olacaktır. Havanın kapalı olması evlerimizde boğuk ve melankolik bir hava yaratmaktadır. Bu nedenle sonbahar mevsiminin trend dekoratif ürünü aynalar olacaktır.

Dekoratif aynalar dekorasyon üzerinde önemli etkileri bulunmaktadır. Dekoratif aynalar ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılan ürünlerin başındadir. Dekoratif aynaları evinizin hemen hemen tüm odalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaptığımız araştırmalara göre dekoratif ayna modelleri en çok salon ve oturma odalarında kullanılmaktadır. Dekoratif ayna modelleri odanızın boğuk ve melankolik havasını ortadan kaldırarak daha geniş ve ferah bir dekorasyona sahip olmanızı sağlayacaktır.

Dekoratif ayna modellerinin duvar dekorasyonuna da olumlu etkileri bulunmaktadır. Duvarlarınız boş ve sade bir görünüm yerine ayna ile dizayn edilmesi daha doğru bir tercih olacaktır. Ev dekorasyonunda kapalı renk tonlarının hakim olduğu odalarda dekoratif ayna modellerini mutlaka kullanmalısınız.

Sizlerde ev dekorasyonlarınız da değişiklik yapıp daha modernize bir dizayna sahip olmak istiyorsanız kare , dikdörtgen veya yuvarlak ayna modellerinden birisini tercih edebilirsiniz.

Son zamanlarda ev dekorasyonların en çok tercih edilen ayna modellerinin arasında gümüş ve altın varak ayna modelleri bulunmaktadır. 2016 – 2017 yılının birbirinden şık dekoratif ayna modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ