Dekor Style

12 Etkileyici Antre Dekorasyon Önerisi

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Ev dekorasyonun da en önemli alanların başın da yer alan antreler , sizin zevkinizin ve evinizin dekorasyonuna dair ilk izlenimlerin uyandığı yerdir . Şık bir giriş evinizin genel atmosferini olumlu yönde etkileyebilir , aydınlık ve iç açan bir Dekorasyon ile evinize genel bakışı da desteklemiş olacaksınız . Bazı evlerin giriş kısımları dar ve karanlık olabiliyor bu tar alanlar da sadelik ve bir kaç dekorasyon hilesi oldukça işe yarayacaktır . Kaliteli bir aydınlatma , büyük duvar aynaları , açık renk duvarlar ve az mobilya küçük ve dar antreyi olduğunun iki katı daha büyük ve aydınlık gösterecektir . Büyük bir portmanto yerine küçük bir vestiyer , ayaklı bir askı veya dresuar kullanarak göz alıcı bir şıklığı yakalayabilirsiniz .

Geniş ve büyük antreler için alternatif çok , gömme portmantolar , raflar , dresuar , hatta dresuar yanına koltuk yerleştirerek antrenizi konforlu bir şekilde dekore edebilirsiniz . Tavandan sarkan avizeler , tablolar ve aksesuarlar , antrenizi son derece estetik bir görselliğe sahip olmasını sağlayacaktır . Son yıllar da oldukça popüler olan koyu renk duvarlar açık renkli ve ışıltılı bir dekorasyona son derece etkileyici bir fon olabilir . Antre Dekorasyon Önerileri arasın da duvarlarınız da tablolar ve sticker tasarımları kullanabilir , duvar kağıdı uygulatabilir , halı veya kilim tercih edebilirsiniz .

İlginizi Çekebilir  Daybed Yatak Kanepe Modelleri

Sizler için evinizin giriş kısmın da son derece şık 12 Etkileyici Antre Dekorasyonu modelini seçerek galerimiz de derledik , sizlerde evinizin girişini yeniden dekore etmek istiyorsanız bu modeller sizlere örnek olabilir .

en guzel antre dekorasyon modelleri


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ