Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Çocuk Odası Dekorasyonu için en canlı renkler ve en eğlenceli resimlerin kullanıldığı Yeni Sezon Çocuk Odası Halıları , çocukların en sevdiği hayvan figürleri , çiçekler ve onları gülümsetecek eğlenceli desenleri ile küçük çocuklarınızın odalarında şık bir dekor olarak göz kamaştıracak diyebiliriz . Son yılların en sevilen uğurlu hayvan figürü olarak bir hayli beğenilen baykuş resimleri halılarda kullanılan en popüler desenler arasında yer alıyor .


Kız ve erkek çocukların odaları için tercih edilen belirgin mavi ve pembe renklere alternatif beyaz , krem , bej ve çok renkli modeller her çocuğun odasına yakışacak oldukça güzel tasarımlar olarak büyük bir beğeni kazandı . Çocuk odalarında renkler oldukça önemlidir , canlı renkler ve eğlenceli resimler bütün çocuklar tarafından sevilir , bu tarz desenler için de perdeler kadar halılar da oldukça uygun tasarımlardır .

Çocuklarınızın odalarında sıradan çocuk halılarının dışında çok daha tarz bir halı görmek istiyorsanız , sadece bizim değil tüm dünyadan seçtiğimiz en güzel 2015 Çocuk Odası Halı Modelleri ni galerimizde incelemenizi öneririz .

fil resimli cocuk odasi halisi

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Çilek Çocuk Odası Gardırop Modelleri 2018 başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyonu ve yeni sezon çilek gardrop modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. seyfettin diyor ki:

    benim kızım birkaç halı beğenmiş fakat biz ince uzun bir halı arıyoruz acaba bu halıların ince uzun hali yok mu

BİR YORUM YAZ