Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odasını geniş göstermenin yollarını bu makalemizde siz değerli Dekorstyle takipçileri için paylaşıyoruz.

Değerli okuyucularımız bugün sizlerle yine farklı bir konu eşliğinde buluşuyoruz. Sizlere bugün birtakım bilgilerimizi paylaşacağımız konu ise yatak odalarını geniş gösterme hakkında olacaktır. Yatak odalarının tüm insanlar için çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Yatak odalarını insanların fiziksel ve mental olarak dinlenip rahata kavuştuğu odadır. Dolayısıyla da insanlar yatak odalarını ferah bir dizayna sahip olmasını istemektedirler. Bizlerde tüm insanların bu gayesini göz önünde bulundurarak geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamızda birçok tasarımcı ile konuşmalar gerçekleştirdik. Yatak odalarını küçük boyutlu olmasından ötürü sıkıntı duyanlar bu makalemizi okuyarak yatak odalarında diledikleri feraha kavuşabilirler. Dilerseniz şimdi sizlerle beraber aşağıda bu bilgileri inceleyelim.


İlk olarak yatak odalarınız küçük boyutlu diye moralinizi bozmayınız. Sizlere önereceğimiz  önerilerle dilediğiniz rahatlığa ve genişliğe ulaşacaksınız. Yapacağınız ilk işlem yatak odalarınızda bulunan gereksiz gördüğünüz malzeme veya eşyaları yatak odanızdan çıkarınız.

İkinci olarak ise yatak odalarınızda bulunan eşylarınızın boyutlarını küçük olarak seçmede fayda var. Eğer yatak odalarınızda bulunan eşyalarınızın boyutu büyük ise bu eşyalarınızı duvarlara yakın yerleşebiliriz.

Üçüncü olarak yataklarınızın altına malzemelerini depolayabilirsiniz. Böylece kendine geniş bir alan oluşturabilirsiniz. Sizler için velinimet bu yatak altlarını iyi değerlendiriniz. Yeni bir yatak alacak iseniz altı bazalı yatak seçimlerini yöneliniz.

Dördüncü olarak ise yatak odalarınızda mutlaka ayna kullanınız. Çünkü aynaların odaları geniş gösterme özelliği bulunmaktadır. Bu aynaların boyutu geniş tutarak odanızın geniş görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

Beşinci olarak ise odanızın duvar rengine eşdeğer bir perde rengi ve modeli tercih ederek odanızın geniş görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca yatak odanızda açık tonlara yer vermeye özen gösteriniz. Hem odanızı geniş gösterdiği gibi ferahlatıcı özelliği size iyi gelecektir.

Son olarak ise yatak odanızda gereksiz malzemeler bulundurmamanız gerektiğine değinmiştik. Ve odanızda fazla sayıda aksesuar kullanmamaya özen gösteriniz. Bu önerilerimizi dikkate alarak yatak odanızda küçük dokunuşlar ile yatak odanıza geniş bir hava katabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çok Kullanışlı Duvar Tipi Yatak Modelleri 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ