Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bu Seneye (2016) Özgü Şık Mutfak Dekorasyonları;

Mutfak tasarımları ve mutfakların dekorasyonları hakkında en güzel fikirleri ve 2016 nın göze çarpan seçkin tasarımlarını bu makalemizde bir araya getirdik. Bu senenin mutfakları galerisine göz atmanızı öneriyoruz.

Dekorstyle dan her gün yapı, mobilya ve dekorasyon konuları hakkında bilgiler sunmaya devam ediyoruz. Bugün çeşitli bilgiler sunacağımız konu ise mutfak dekorasyonları hakkında olacaktır. Mutfaklar evimizin kalbi niteliğindedir. Hem ailemizle hemde arkadaş ve misafirlerimizle vakit geçirdiğimiz evimizin bölümlerindendir. Bu nedenle mutfaklar sadece şık değil şatafatlı,serin,temiz ve ferah bir ortama sahip olmalıdır. Nitekim birbirinden ünlü mutfak şefleri de bahsettiğimiz özelliklerin her mutfakta olması gerektiğini savunmuşlardır. Bizlerde birbirinden şık,farklı ve her eve kolaylıkla uygulanabilecek mutfak dekorasyonları aşağıda sizlerle paylaştık. Şimdi dilerseniz bu mutfak dekorasyonlarını inceleyelim.


En Elit Mutfak Tasarımları Galerisi;

1-Mutfaklarda Ferahlık, Beyaz Renk ve Tuğla Kullanımı;

Mutfak Tasarımı ve Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Tasarımı ve Dekorasyon Fikirleri

Yukarıda görmüş olduğunuz fotoğrafta bulunan mutfak dekorasyonu duvarların tuğla olmasından dolayı daha tamamlanmamış bir görüntü sergilemektedir. Mutfak dekorasyonunda ferahlığın önemli olmasından dolayı beyaz renkte bir yemek masası kullanabilirsiniz. Ayrıca mutfağınızda cam ve ayna kullanarak rustik bir hava oluşturabilirsiniz.

2-Mutfak Tasarımında İtalyan Eli;

Mutfak Tasarımı ve Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Tasarımı ve Dekorasyon Fikirleri

İkinci olarak ise İtalyanlar tarafından tasarlanmış bir mutfak dekorasyonu görmektesiniz. İtalyan mutfak dekorasyonunda estetik açıdan herkese hitap edebilen gizli depolama alanları olan ve karmaşıklığa karşı olan bir felsefesi bulunmaktadır. Nitekim yukarıdaki fotoğrafta da bahsettiğimiz özellikleri görmektesiniz. Ayrıca tablolar,biblolar ve çeşitli aksesuarlar kullanarak sanatsal açıdan iyi düzeyde bir mutfak oluşturabilirsiniz.

3-Amerikan Mutfak Tasarımları;

Mutfak Tasarımı ve Dekorasyon Fikirleri
Mutfak Tasarımı ve Dekorasyon Fikirleri

Eğer ki amerikan mutfak olan bir evde yaşıyorsanız yukarıdaki fotoğraf sizin uygulayacağınız mutfak dekorasyonunu yansıtmaktadır. Oturma odası ile iç içe olmasından ötürü oturma odası ile mutfak arasındaki farkı ortaya koymalısınız. Hatta iki odanın birbiri ile uyumunu gözler önüne sermelisiniz. Çiçekler kullanarak odaya otantik bir hava katabilirsiniz.

4-Mutfak Tasarımında Geri Renk;

Modern Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Modern Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfaklarınızı dekore ederken gri rengi de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıcak ve dinlendirici bir hava katacak olan gri rengi yukarıdaki örnekteki gibi mutfağınız doğal ve ferah görünecektir.

Şimdi ise sizler için derlediğimiz şık mutfakların bulunduğu galerimize göz atarak fotoğraflardan esinlenerek mutfağınızı şık bir hale getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri 2017 başlıklı makalemizde kütahya porselen yemek takımları ve mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ