Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli dekorstyle takipçileri bugün sizlere mutfak dizaynın da beyaz renk kullanımından bahsedeceğiz. 2016 beyaz mutfaklar galerisini incelemenizi tavsiye ederiz.

Değerli okuyucularımız bugün sizlerle yine farklı bir konu eşliğinde buluşuyoruz. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise mutfak dizaynında beyaz renk kullanmanın faydalarından bahsedeceğiz. Kadınların günlerinin büyük bir bölümünü geçirdiği yerlerden birisi de mutfaklardır. Dolayısıyla kadınlar mutfaklara diğer odalarından daha fazla bir değer vermektedir. Üstelik sadece kadınların değil bazı durumlarda aile üyelerininde zamanlarını geçirmesinden dolayı mutfak dekorasyonunun mühimlik derecesi bir kat daha artmaktadır. Bizlerde hal böyle olunca mutfak dizaynları hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamız sonucu beyaz mutfak dekorasyonunun bu yıl trendlerinin arasında yer aldığı kanısına vardık. Şimdi bu konu hakkında elde ettiğimiz bilgileri aşağıda sizlerle beraber inceleyelim.


İlk olarak kadınlar tüm odalarında şık,şatafatlı ve ferah olmasını isterler. Bu odalar arasında mutfaklarda yer almaktadır. Mutfaklarını şık,şatafatlı ve lüks bir hava katmak için ilk mutfak renklerini belirlerler. Bu renkler arasında en çok tercih edilenlerden birisi beyazdır. Çünkü beyaz ferahlatıcı özelliği ile ön plana çıktığı gibi saflığı ve tertemiz görüntüsüyle de kadınlara oldukça fazla hitap etmektedir. Ayrıca beyaz renk mutfakta kullanacağınız herhangi bir eşya,aksesuar ile de mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Mutfaklarınızı dekora ederken beyaz renk kullanabilirsiniz. Ancak sizlere uyarımız beyaz renk kullanırken mutfağınıza beyaz renk hakim olmasın. Beyazın yanında farklı renklerde kullanınız ki mutfağınızın dikkat çekici özelliği artsın. Bu farklı rengi ister eşyalarınızda ister duvar kağıtlarınızda ister fayanslarınızda veyahutta aksesuarlarınız kullanabilirsiniz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda beyaz mutfak modelleri ile koyu renkli yer döşemeleri mükemmel bir uyum sağladığı kanısına varmış bulunmaktayız.

Şimdi eğer sizlerde mutfaklarınızda beyaz renk kullanacak iseniz sizlere bir ilham,fikir olması gayesiyle beyaz mutfak modellerinin bulunduğu bir fotoğraf galerisi derledik. Bu galerimize göz atarak mutfak dekorasyonunuzda dikkat çekici dokunuşlar yapabilirsiniz.

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

2016 beyaz mutfaklar galerisi;

 

Bir önceki yazımız olan Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri 2017 başlıklı makalemizde kütahya porselen yemek takımları ve mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ