2016 yılında mutfağımızı yenilemenin tam sırası. Bu konumuzda sizlere mutfakları revize ederek modernleştirmenin farklı yollarını sunacağız.


Sevgili okurlarımız mutfaklarımız ev hanımlarının daha çok vakit geçirdiği odalardan birisidir. Kimi zaman ailenizle kimi zamanda misafirlerinizle mutfağınızda vakit geçirebilirsiniz. Bundan dolayı her oda gibi mutfak dekorasyonu da oldukça önemlidir. Ev hanımları sürekli mutfakta vakit geçirdiklerinden dolayı dekorasyondan çabucak sıkılmaktadır. Bu nedenle mutfağı yenileyecek dekoratif işlemler uygulamaktadırlar. Peki mutfağımızı nasıl restore edebiliriz diye merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam ediniz.

İlk olarak mutfağınızın dizaynını ve havasını değiştirmek istiyorsanız mutfağınızın duvarlarında işlem yapabilirsiniz. Mutfağınızın rengini değiştirerek bir nebze de olsa odanın havasını değiştirebilirsiniz. Ancak mutfağınızdaki eşyalarla uyumlu bir renk seçmelisiniz.

Ayrıca duvarlarımızdaki fayans modellerini değiştirebilirsiniz. Bununla birlikte mutfak dolaplarınıza değişik aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Mutfağınızda yaz ayının gelmesiyle birlikte perde modellerini değiştirerek odanın daha ferah bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Son olarak ise mutfak aydınlatması çok önemli bir konudur. Tavanlarınıza küçük spot lambalar yerleştirerek mutfağınızı daha dikkat çekici bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Mutfak Yenileme Fikirleri

Mutfak Yenileme Fikirleri

Muıtfakları Yenilemenin yenin Yolları

Muıtfakları Yenilemenin yenin Yolları

Mutfakları Modernleştirme

Mutfakları Modernleştirme

Modern Mutfaklara Kavuşma

Modern Mutfaklara Kavuşma

2016 Mutfak Yenileme

2016 Mutfak Yenileme

 

Bir önceki yazımız olan Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri 2017 başlıklı makalemizde kütahya porselen yemek takımları ve mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ