İkea Köşe Koltuk Modelleri 2015-2016 Koleksiyonu

Sonbahar bitmek üzere kış başlamadan evinizde biraz değişiklik yapmaya ne dersiniz!Dünyanın en tanınmış markalarından biri olan İkea ,yaşam alanlarımıza kalite ve konforu taşıyarak çok daha şık ve çok daha kullanışlı dekorasyonlar yaratmamıza imkan sağlamıştır.Her evin dekorasyonunda en az iki değişik tarz oturma grubu vardır,biri rahatlığı ve kullanışlı oluşu ile oturma odalarında ,diğeride çok daha gösterişli ve konforlu modelleri ile salonlarımızda yer almaktadır. Oturma odası veya Salon Dekorasyonu için birbirinden güzel ve rahat oturma grupları arasında ,estetiği ve kaliteyi bir arada yaşayabileceğiniz son derece modern Köşe Koltuk Modelleri ,şık tasarımları ile evinizde etkileyici bir dekor oluştururken ,geniş ve yumuşacık minderleri,uzanarak dinlenmeni ze imkan tanıyan rahat tasarımları ile keyif yapabileceğiniz son derece şık mobilya tasarımlarıdır.

Birbirinden Şık Köşe Takımı Modelleri

Değerli okurlarımız dekorasyon alanıda hergün yeni bilgiler eklenen sitemize Hoşgeldiniz. Bugün sizlerle beraber küçük boyutlu salonlar için idela seçeneklerden olan köşe takımları hakkında bilgiler elde edeceğiz. Salonlarımız ailemizi ve misafirlerimizi ağırladığımız evimizin en çok kullanılan odalarından birisidir. Ayrıca misafirlerimizi burada ağırladığımızdan dolayı şıklık seviyesi daha yüksek olmalıdır. Salonlarımızı şık göstermenin bir yolu da odanın ferahlığıdır. Ancak maalesef küçük boyutlu salonlara sahip olabiliyoruz. Bu nedenle ortamı ferah tutmak için ne yapabiliriz diye merak ediyorsanız köşe takımları sizin bu sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Köşe takımları fazla yer kaplamamakla birlikte şık modelleri ile ev sahiplerinin gönüllerini kazanmaktadır. Şimdi gelin küçük salonlarınızda kullanabileceğiniz şık köşe takımları modellerini inceleyelim.

ikea bej rengi kose koltuk takimi

ikea bej rengi kose koltuk takimi

İlk olarak yukarıdaki gibi bej renginde bir köşe takımını salonlarınızda kullanabilirsiniz. Bej rengi hemen hemen tüm renklerle uyum sağladığı gibi odanızı daha ferah bir görünüme kavuşturacaktır.  Boyutlarının küçül olması dolayısıyla sıklıkla kullanılan köşe takımlarının boyutlarını kendi salonunuza uygun olacak şekilde seçiniz.

acik mavi tonlari ikea kose koltuk takimimodeli

acik mavi tonlari ikea kose koltuk takimimodeli

İkinci olarak ise açık mavi tonlarında olan köşe takımı modeline salonlarınızda yer verebilirsiniz. Açık mavi tonu salon takımlarında sıklıkla kullanılan bir renk olmakla birlikte salonlarınızı daha geniş gösterecektir. Uygun fiyatlarıyla da tüketici kısmın  tercihleri arasında yer alan köşe takımlarını sizlerde küçük salonlarınızda kullanmalısınız.

kum tasi ikea kose koltuk takimi

kum tasi ikea kose koltuk takimi

Üçüncü olarak ise yukarıdaki fotoğrafta da görmüş olduğunuz üzere kum taşı renginde bir köşe takımı modelini salonlarınızda kullanabilirsiniz. Bizlere sunmuş olduğu rahatlığıyla ön plana çıkan köşe takımları fonksiyonel yönleriyle de ilgi çekmektedir. Örmeğin misafirlerinizi evinizde ağırladığınızda köşe takımınızda bir kişi yatabilir. Bir başka örnek ise altı saklama alanı olan köşe takımları insanlar arasında oldukça fazla popülerdir.

Sizlerde küçük boyutlu salonlarınızda köşe takımı kullanacaksanız satın alacağınız köşe takımının oda ve oda içerisinde eşya grupları ile model ve renk bazında uyumlu olmasına özen gösteriniz.

İsveç te tasarlanarak dünyanın her yerinde üretilen mobilyalar ,rahatlığı,kalitesi ,şıklığı ve fiyatlarının uygun oluşu nedeniyle oldukça ilgi görüyor. İkea 2015-2016 Koleksiyonu arasında geniş yer bulan köşe modeli koltuklar sadeliği ve kullanışlı olması nedeniyle bir çok dekorasyonun aranılan modelleridir.Sizlerde yeni mobilyalar ile yeni dekorasyonlar yaratmayı düşünüyorsanız,İkea nın yepyeni modellerini galerimizde inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kelebek Mobilya Modern TV Ünitesi Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 modern tv üniteleri, kelebek mobilya ve salon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ