Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dar mekanlar için düşünülmüş en güzel fikirlerden biri diyebiliriz Duvara Monte Masalar için,bazen ne salonda ,ne oturma odasında ,nede yatak odasında bir türlü yer bulamadığımız Çalışma Masaları evinizin koridoruna ,Mutfağına veya herhangi bir köşe kolayca monte ederek ,kullanmak istediğiniz zamanlarda açıp işiniz bittiğinde de kapatıp neredeyse hiç fark edilmeyecek kadar az bir yer işgal ediyor. Bilgisayarı çok az kullananlar ve evinde ara sıra çalışması gerekenler için düşünülmüş son derece kullanışlı bir tasarım olan katlanan masalar küçük dairelerde yaşayanlar için oldukça uygun modellerden oluşuyor.

Bir çok ünlü mobilya markasınında bu tarz ürünleri bulunmaktadır ,ama biraz el becerisi olan beylerin çok kolay bir şekilde bu masaları kendilerinin de yapabileceğine eminim.Bir kaç küçük el aleti ve biraz malzeme ile son derece kullanışlı ve rahat bir çalışma masasına sahip olabilirsiniz. Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel modelleri seçerek galerimizde derledik satın almak veya kendiniz yapmak isterseniz galerimizde yer alan modellerden nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz.

2017 Yılında dekorasyonlardaki yerini alacak olan dekoratif duvara monteli ürünlerden artık hayatımızın bir parçası olan bilgisayarlarımız için. Her evde olması ve dekoratif açıdan bir güzellik katması açısından bilgisayar masaları dekorasyonumuzda önemli bir yere sahip.

duvara-monteli-masa

 

 

duvara-monte-katlanır-bilgisayar-çalışma-masası

duvara-monte-katlanir-masa

duvara-monte-masa

duvara-monte-masa-nasil-yapilir

Bir önceki yazımız olan Modern Çok Amaçlı Dolap Modelleri başlıklı makalemizde çok amaçlı dolap modelleri, dekorasyon ve kiler dolap modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Filiz Ertürk diyor ki:

  Merhaba duvara monte ders çalışma masasıhakkında bilgi istiyorum

 2. bilgisayar bakım diyor ki:

  Her zamanki gibi harika bir konu olmuş

 3. nilufer altinayar diyor ki:

  fiyatları öğrenmek istiyorum

  1. DekorStyle diyor ki:

   Nilifer Hanım,
   Fiyat bilgisi ulaştırılacaktır.

 4. Abdullah diyor ki:

  Showroom nerde ziyaret etmek isterim

  1. DekorStyle diyor ki:

   Abdullah Bey,
   Maalesef Showroomumuz yoktur. Dekorasyona dair bilgiler vermeye çalışıyoruz.
   Anlayışınız için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ