Dekoratif Kablo Gizleme Yöntemleri

Dekoratif kablo gizleme yöntemleri nelerdir bu yazımız da siz değerli DekorStyle takipçilerimiz için ele aldık. Bu pratik yöntemleri uygulamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Evimiz de halen kullandığımız kabloları kamufle etmenin method ları ve yöntemleri mevcut. Kabloları nasıl gizlerim ve yöntemleri nelerdir? Elektrik hayatımız için vazgeçilmez bir enerjidir. Hayatımızı kolaylaştırmak için elektrikli cihazlardan her zaman faydalanmaktayız. Bu cihazların kullanımı ile evlerimiz de çok fazla kablo oluşmaktadır. Bu kablolar evimiz de çok kötü bir görüntü meydana getirmektedir. Pekala bu kablolardan nasıl kurtuluruz veya daha düzenli nasıl yaparız? Hediye kutularını kullanarak da kabloları gizlemek mümkün. Veya tv ünitemizin arkasındaki tahta yerlere kabloları sabitleyip gizleyebiliriz. Aşağıda galeride görebilirsiniz.

  Dekoratif Kablo Gizleme Yöntemleri Galerisi;

Dekoratif Kablo Gizleme Sanatı

Dekoratif Kablo Gizleme Sanatı

Çok uzun kabloları duvarımıza sabitleyen harika görünümlü apar-atlar var bunlardan faydalanarak kabloların daha iyi daha güzel gözükmesini sağlayabiliriz. Veyahut kabloları gizlemek için kablo gizleme ünitelerinden faydalanabiliriz. Kablo gizleme ünitelerini herhangi bir elektrik mağazasından satın alabiliriz. Kablolarımızın yoğunluğuna çokluğuna göre farklı ebatlarda derinlikler de kablo üniteleri alabilir ve gizleme işlemini yapabiliriz. Emin olun kabloları bu kablo gizleme üniteleri ile gizlediğim izde hem daha düzgün görünümlü bir oda elde etmiş olacağız.

Kablo Gizleme Uniteleri

Kablo Gizleme Uniteleri

Bu kablo saklama yöntemlerin den faydalanmak için ve bebeklerimizin, çocuklarımızın can güvenliği açısından bakarsak çocuklu ailelerin seçiminde ilk sırada yer almaktadır.

Kuş ve Yaprak Figürlü Kablo Gizleme

Kuş ve Yaprak Figürlü Kablo Gizleme

Hiç durmayın! Sizinde eviniz de çokça kötü bir görüntü veren kablolar mevcutsa ve güzel bir görünüm vermek elinizdeyken mutlaka ev dekorunuzu bozan şu kablolardan kurtulun.

Bir önceki yazımız olan Yeni Trend Modern TV Ünitesi Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Türksoy diyor ki:

    Teşekkürler güzel bir yazı olmuş

    1. DekorStyle diyor ki:

      Türksoy Bey Biz teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ