Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dekorasyonu etkileyici yapan en önemli unsurlardan biri de renklerdir , uyumlu renk tonları ve dekorasyon tarzınıza yakışacak renkleri dikkatli seçerseniz hem gözünüze hem de ruhunuza hitap edecek son derece şık alanlar yaratabilirsiniz . Renk Seçimin de önemli bir başka detay ise mekanın ne kadar ışık aldığı olacaktır , az ışık alan mekanlar da açık ve parlak renk tonları kullanılabilir , bu tarz alanlarda canlı sarı en uygun renk tercihi olacaktır . Dekorasyonda Sarı Renk Nasıl Kullanılır hangi tonları hangi renklerle birlikte tercih edilmeli diye merak ediyorsanız sizlere bir kaç öneride bulunabiliriz , duvar rengi olarak tercih edebilir , mobilyalar da kullanabilir veya aksesuarlar üzerin de kullanabilirsiniz .


Güneşin en parlak rengi olan sarı , sıcak ve canlı dekorasyonlar için son derece dikkat çekici bir etki yaratacaktır . Dekorasyonda Sarı Etkisi yaratmak istiyorsanız bu rengi koyu ve nötr renklerin arasın da kullanabilirsiniz , örneğin siyah mobilyalar ile dekore edilmiş bir mekan da halı veya perde olarak kullanabilir , koltuklarınıza sarı desenli dekoratif kırlentler olarak tercih edebilirsiniz . Koyu renkli dekorasyonlar da parlak sarı tonları son derece şık ve etkileyici bir hava kazandırır , gri duvar dekorasyonun da sarı çerçeveli tablolar ve aynalar bir hayli şık duracaktır .

Evinizin Dekorasyon stiline uygun renk tonları arasına sarı rengi ekleyerek son derece neşeli ve canlı bir hava yakalayabilirsiniz , sizler için seçtiğimiz en güzel örnek modelleri galerimiz de inceleyerek bu konu da bilgi sahibi olabilirsiniz .

sari renkli dekorasyon

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Modası Göz Kamaştıran Söz Ve Nişan Tepsileri başlıklı makalemizde göz kamaştıran söz ve nişan tepsileri ve mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ