Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Her zaman yaptıklarımızı yani alışkanlıklarımızı dahada basite indirgeyerek çok fonksiyonel ve pratik mobilyalar ile hayatımızı kolaylaştırmak isteriz. Bunları yaparken de dekordan ihtişamdan ödün vermek istemeyenlere özel duvar tipi yatak modellerini sizler için galerimiz de seçtik.  Küçük bir yatak odanız mı var? veyahut çocuğumuzun, gencimizin odası dar mı? Bunlara ilave ek soru sorarsak; Yaşam alanımızı hafifletmek için kullanacağımız bir yatak tavsiyesi var mı? Tek yataklı evlere mahkum olmayın. Özellikle dar ve küçük alanlar için duvara monte şekildeki yatak modellerini sizlere pratik bir çözüm olarak öneriyoruz. Bu yatak tipi sizi yatak için ekstradan yer ayırmadan kurtaracaktır ve bu şekilde küçük odalarınız için yer kazanmış olacaksınız. İhtiyacınıza göre sizler için seçtiğimiz duvara monte yatak modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.


Ev dekorasyonu denince aklınızda olan fikirler önem arz etmektedir. Son dönemler itibariyle daha çok minimal fikirler ortaya çıkmakla birlikte aynı zamanda sizin adınıza değişik modeller de mevcuttur. Kendi zevkinizi yansıtacak şekilde modelleri tercih etmeniz yararlı olacaktır. yatak odaları hayatımız içinde parçalar olmasından ötürü de döşenirken dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır.

Yatak Odalarının Güne İyi Başlamak Açısından Önemi Büyüktür
Gün içinde fazla vakit geçirilmese de güne ilk olarak başlanan yer olmasından ötürü önem arz etmektedir. Bu gibi özelliklerinden ötürü yatak odası açısından dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değinmek istedik. Üzerinde durulması gereken asıl detay kullanışlı bir şekilde döşenmesi gerektiğidir.

Son dönemlerde iyice kullanımı artan duvara monte şeklinde olan yatak modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. şehir yaşamının hızla büyüdüğü geçmişten bu yana insanların yatak odalarındaki tercihleri de değişmektedir. Bunların nedeniyse elbette ki alanın dar olmasıdır. Alandan yana sıkıntı varsa eğer duvar tipi yatak modelleri size yardımcı olacaktır.

Bu modellerin katlanabilen özelliğe sahip olması sayesinde dilediğiniz zaman yatak kısmını kaldırarak daha serbest bir alan elde etme şansınız olacaktır. Bu yatak modelleri bir yerde size günümüz teknolojisinin imkanlarını kullanmayı da sağlayacaktır. Bir eşyadan beklenen pratikliği sağlayabilmek adına bu modeller oldukça etkili olacaktır. Bundan ötürü de duvar tipi yatak modelleri hakkında fikir sahibi olmanız size yarar sağlayacaktır.

Minimal Hatlar
Günümüz ev dizaynında öne çıkan minimal hatlar bu yatak tiplerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle de genç odaları adına uygun olmalarından ötürü de değişik renklerin bir araya gelmesi şeklinde kullanılmalarında bir sakınca olmayacaktır. Yeter ki doğru şekilde birleşme sağlansın. Diğer yandan en güzel yanlarından biri de bu gibi modelleri gençlerin de fazlasıyla seviyor olmasıdır. Genel olarak oda döşeme tarzına karşın bu anlayış daha yeni olmasından ötürü ilgi duyulmaktadır.

En güzel yanlarından biri de dar bir alanı daha ferah bir hava içinde göstermesidir. Özellikle de açık renklerin hakim olduğu alanlar adına bu daha bariz olacaktır. Kullanılacak olan diğer parçaların da modern şekilde seçilmesi sayesinde çok tarz bir yatak odası elde etmiş olursunuz. Bu gibi modelleri illa da çocuk odalarında kullanmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz oldukça büyük yatak odalarına göre olan modelleri de araştırarak kendi zevkinize uyan bir alan elde etmiş olursunuz. Önemli olan detay gerekli olan detaylar üzerinde durarak kendiniz için yaşanabilir bir alan meydana getirmek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2019 Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde genç odası ve yeni moda çilek çocuk Odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. KEMAL TEKEL diyor ki:

  duvar tipi yatak modellerinizi nerede görebiliriz.

 2. turgut bakir diyor ki:

  ben gurcıstan batumdan oz bak fırmasının pazaelama sorumlusu ben sızlerele dıvara katlanır yatak ve koltuklan alakalı görüşmek ıstıyorum telefon ve adres bılgılerını verırmısınız

  1. DekorStyle diyor ki:

   Turgut Bey,

   Sitemizden sadece tanıtım amaçlı resimleri kullanıyoruz. herhangi bir satış yapmıyoruz. Kusura bakmayınız.
   Saygılar,

BİR YORUM YAZ