Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Renklerin insan psikolojisi üzerinde yarattığı etkiyi artık hepimiz biliyoruz , hangi renkler bizi mutlu eder hangileri stres yaratır az çok hepimizin bilgisi var . Söz konusu çocuklar olunca renkleri çok daha dikkatli seçmeliyiz , onların psikolojisi , kişilikleri , mutlulukları ve enerjileri de renklerle yakından alakalıdır . Çocuk Odası Dekorasyonu genel olarak renkli ve eğlenceli olur , kız çocuklarının ve erkek çocuklarının farklı renkler ve tonlarından hoşlandıkları da göz önüne alınarak dekorasyon bu renkler üzerine tasarlanmalıdır .


Çocuk odalarının en önemli tasarımları da mobilyalardır , klasik düz renkli mobilyalar yerine bir çok rengin bir arada bulunduğu mobilyalar veya her parçası ayrı bir renkte olan mobilyalar çok da hoş bir hava yaratabilir . Örneğin gardrobu , komidini , karyolası , kitaplığı , çalışma masası ve koltuğu ayrı renk olarak tercih edebilirsiniz , tabi bu renk karmaşasını dengeleyecek diğer eşyaları ve duvar renklerini de dikkatli düşünerek seçmelisiniz . Çocuk Odaları İçin Renkli Mobilyalar kullanılırken diğer bütün eşyalar düz ve sade olarak tercih edilmelidir .

Sizde çocuğunuzun odasın da enerji dolu , eğlenceli ve sıcak bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız , sizler için seçtiğimiz 2015 Çocuk Odası Renkli Mobilya Modelleri galerimiz de sizleri bekliyor inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Çilek Çocuk Odası Gardırop Modelleri 2018 başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyonu ve yeni sezon çilek gardrop modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ