Ülkemizde ev dekorasyonunda belli başlı markalar vardır. Bu markalar evlerin ve kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Evet sıklıkla kadınlar tarafından tercih edilen ve çok beğenilen markalardan birisi Enza Home’dur. Gerçekten Enza Home’un ürünleri oldukça şık ve modern bir görünüme sahip olmakla birlikte uzun yıllara dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.


Bugün Enza home salon ve oturma odalarının vazgeçilmezleri olan koltuk takımlarını inceleyeceğiz.  Enza Home’un inceleyeceğimiz ilk koltuk takımının adı Chelsea’dır. Chelsea  koltuk takımının hoş bir görünüme sahip olduğunu görmekteyiz. Ayrıca bilirsiniz koltuk takımlarında önemli bir hususta koltuğun konforu ve rahatlığıdır. Chelsea koltuk takımı rahat yapısı ile de ön plana çıkmıştır. Bu koltuk takımında kaliteli süngerler kullanılarak kişinin rahat etmesi temel gayedir. Bunun yanı sıra Chelsea koltuk takımının birçok rengi mevcuttur. En sık tercih edilen rengi ise kırmızı rengidir. Kırmızı ile mükemmel bir uyum yakalayan bu koltuk takımında  ahşap ayak yapısı bulunmaktadır.

Chelsea Koltuk Takımı

Chelsea Koltuk Takımı

Bir diğer koltuk takımının adı Bolero’dur. Bolero koltuk takımı Retro görünümü ile dikkat çekmektedir. Özellikle Retro tarz hayranları ve nostaljik  görünümü seven bu koltuk takımı tercih etmelidir.  Bolero koltuk takımı Retro tarzı ile günümüz esintilerini birleşmiştir. Bu koltuk takımında ahşap ayaklar kullanılmıştır.

Bir diğer koltuk takımı Aria’dır. Aria koltuk takımı lüks bir görünüme sahiptir. Kullanacağınız odaya şatafatlı bir hava katacaktır.  Lacivert renge sahip olan bu modelin kumaşa daha az kir göstermektedir.

Aria Koltuk Takımı

Aria Koltuk Takımı

İnceleyeceğimiz bir model de Atlantis adını taşımaktadır. Bu modelde beyaz ve mavi renk bir arada kullanılmış ve mükemmel bir uyum yakalanmıştır. Beyaz ve mavi renkleri kullanıldığı odaya huzur ve ferahlık katacaktır. Enza Home markasının en rahat ve konforlu koltuk takımlarından birisidir.

Atlantis Koltuk Takımı

Atlantis Koltuk Takımı

Son olarak ise Gravity adlı koltuk takımı modeli bulunmaktadır. Bu koltuk takımı modelinde orta ayak yapısı bulunmadığı için farklı bir görünümü mevcuttur. Gravity koltuk takımında gümüş ve metal renklerde ayak modeli de bulunmaktadır.

Gravity Koltuk Takımı

Gravity Koltuk Takımı

Alessa Koltuk Takımı

Alessa Koltuk Takımı

Elegante Koltuk Takımı

Elegante Koltuk Takımı

Lisa Koltuk Takımı

Lisa Koltuk Takımı

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya Berjer Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ