Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 Pudra Rengi Ev Dekorasyonlarını ve Toz Pembe Trend Yeni Dizayn ve Ev Aksesuarlarını Konumuz da Derledik.


2017 yılının dekorasyon renkleri de en çok aranılan konuların başında gelmektedir. 2017 yılında dekorasyon giderek önem kazanarak daha da popülerleşecek tir. Dekorasyon alanında en çok kararsız kalınan konulardan birisi de renk seçimidir. Her oda için farklı dekorasyonlar uygulandığı için dolayısıyla renk seçiminde de değişiklikler meydana gelmektedir. Ancak bazı renkler vardır ki her oda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu renklerden birisi de pudra rengidir.

Pudra rengi son zamanların en trend renklerindendir. Özellikle gri renginin popülerleşmesi ile gri ile uyumlu olan pudra rengin inde kullanımı giderek artmaktadır. Pudra renginin en çok kullanıldığı odaların başında ise salonlar yer almaktadır. Salonlarınızda pudra rengine koltuklarınızda , perdelerimizde , halılarınızda veya duvarlarınızda yer verebilirsiniz. Aynı zamanda pudra rengini kullanabileceğiniz bir diğer oda ise yatak odalardır. Yatak odası duvarlarında veya nevresim , yatak örtülerinizde pudra rengi dekorasyonumuza şıklık ve modernlik katacak bir etkiye sahiptir.

Dekorasyonda renklerin ne kadar etkili olduğu bilirsiniz. Renkler dekorasyonlarda daha geniş ve ferah bir görünüme sahip olmayı oldukça fazla bir şekilde etkilemektedir. Pudra rengi de odaları daha geniş ve ferah tutan renklerden birisidir. Ayrıca pudra rengi diğer çoğu renkle beraber uyum sağlayarak oldukça şık bir görünüme sahiptir.

2017 yılında pudra rengi kullanılacak olan dekorasyon tarzlarını galerimize göz atarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 20 Dekoratif 2019 Modern Vestiyer Tasarımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ