Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 Göze Çarpan Banyo Tasarım ve Dizaynları ile Birlikte 2017 Şık Banyo Dekorasyonların Kullanılan Yeni Malzemeleri


Evlerimizde dekorasyonu zor odalardan birisi banyolarımızdır. Çünkü banyolarımızı şık ve modern bir görünüme ulaştırmak oldukça zor bir işlemdir. Bunun yanı sıra banyolarımız şık ve modern göründüğü gibi dekorasyonu ve sahip olduğu hava bizi olumlu etkilemedir. Banyolarımız çünkü bizlerin fiziksel ve Mental olarak dinlendiğimiz yerlerdendir. Banyolarımızı dekore ederken bunu göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz.

Banyolar ev inşaatı sırasında küçük tutulan odaların başında gelmektedir. Bu durum insanların canını çok sıkmaktadır. Çünkü banyoların küçük olması insanları olumsuz etkilemektedir. Peki bizler küçük banyolarımızı nasıl daha büyük bir görünüme kavuşturabiliriz ?

İlk olarak banyo duvarlarının rengini açık ve sade tonlar olarak belirleyebilirsiniz. Çünkü açık ve sade renk odayı daha ferah ve geniş tutacaktır. 2017 yılında  açık ve sade tonlar gibi pastel ve canlı renklerinde banyolarda kullanımı artacaktır.

Bunun yanı sıra banyo duvarlarınızda kullanacağınız banyo fayanslarınızı büyük ebatlarda olmasına özen gösteriniz. Çünkü büyük fayans modelleri duvarlarınızın daha büyük ve geniş olduğunu hissettirecektir. Banyolarınızı daha büyük göstermenin bir diğer yolu ise aydınlatma konusundan geçmektedir. İyi bir aydınlatma sistemi ile banyonuz daha büyük görünecektir. Ana aydınlatma ürününün yanında küçük aydınlatıcı ürünlerde kullanabilirsiniz. Banyo dolaplarınızda veya tavanlarınız da gömme spotlar banyoların daha geniş göstermenin yollarından birisidir.

Banyo dekorasyonlarınız da daha büyük ve geniş bir görünüm peşindeyseniz depolama alanı olan ürünlere yönelmelisiniz. Daha büyük ve geniş bir görünümün çözümü düzen ve dağınık olmamaktan geçmektedir. Bu hususlara dikkat ederek hareket ettiğiniz takdirde daha geniş ve büyük bir banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Fayans Modelleri, Örnekleri Fayans Dekorasyonu 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ